Powstała GRUPA E-NOCLEG – ogólnopolska baza noclegowa

Od 8 czerwca oficjalnie rozpoczęła swoją działalność GRUPA E-NOCLEG. Jest to wirtualna ogólnopolska baza noclegowa, w której skład wchodzą trzy różne witryny internetowe. Jej działanie polega prezentacji ofert noclegowych z różnych miejsc naszego kraju. Charakterystycznym jest to, iż wszystkie strony korzystają z tej samej, unowocześnionej, dającej doskonałe możliwości bazy.

Oprócz rozbudowanego opisu znajdziemy tutaj również: 10 fotografii, dokładny cennik, informacje o atrakcjach w pobliżu, księgę gości i – co ważne – możliwość zarezerwowania miejsca. Dużym atutem jest także to, iż wszystkie oferty są aktualne, co może zaoszczędzić nam czasu na niepotrzebne telefony w dawno nieistniejące miejsca.

„Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy biegle poruszają się w internecie i są w nim zorientowani, dlatego niejednokrotnie służymy pomocą w przygotowaniu poszczególnych prezentacji” – twierdzi Marcin Furgała, jeden z administratorów serwisu. Połączenie, czy współpraca z innymi podmiotami to główny cel, jaki stawiają sobie autorzy serwisów. Ich zdaniem -„Tylko ścisła integracja z grupą stron o podobnej tematyce i nie tylko, pozwoli zaistnieć i utrzymać się i zaistnieć na rynku nie tylko polskim, ale i zagranicznym”.

http://www.e-nocleg.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top