Powstanie polskiego oddziału IAMCP

Opublikowano: 26 listopada 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

14 listopada odbyło się założycielskie spotkanie International Association of Microsoft Certified Partners w Polsce (IAMCP). To międzynarodowa instytucja grupująca firmy posiadające status Microsoft Registered Partner, Microsoft Certified Partner i Microsoft Gold Certified Partner.

Polski oddział stowarzyszenia powołali przedstawiciele firm: Bonair SA, Centrum Informatyki ZETO Białystok, FiM Consulting, InsERT, IT.integro, IT Piast, Mercus Serwis i TTS Company. Zgodnie z zasadami stowarzyszenia (Code of Ethics) oraz deklaracją współpracy powołano Komitet Założycielski reprezentowany przez Błażeja Kotełko (InsERT), Piotra Sulgostowskiego (TTS Company) i Andrzeja Wach (Bonair SA).

Celem stowarzyszenia w Polsce jest wzajemna współpraca w rozwoju firm partnerskich, prowadzenie wspólnej polityki informacyjnej i zdynamizowanie działań biznesowych.

Światowe IAMCP powstało w 1994 r. i jest obecnie liczącym się partnerem  Microsoft w prowadzonych działaniach marketingowych, szkoleniowych i badawczych. Wspiera swoich członków w zakresie prawa, marketingu, finansów, zasobów ludzkich i in. Uczestnictwo w pracach IAMCP jest potwierdzeniem wysokiego statusu jej członków wśród firm współpracujących z Microsoft.

www.iamcp.org

Hanna LaskowskaPowstanie polskiego oddziału IAMCP

Podziel się!

O autorze

hania