Pozbierane.pl- spersonalizowany serwis dla każdego od WP

Serwis pozbierane.pl powstał z myślą o użytkownikach, którzy oczekują konkretnych informacji, z wytypowanych przez siebie źródeł, dostępnych w jednym miejscu. Dostęp „na skróty” do treści – bez otwierania wielu przeglądarek i zakładek – to najważniejsze cele zrealizowane przez twórców witryny.

W serwisie prezentowane są takie „cegiełki” jak: Wiadomości, Sport, NoCoTy, Tech, Mini Poczta, Facet. Jednak w rzeczywistości witrynę może zbudować sam użytkownik, według własnych oczekiwań, ułatwiając sobie dostęp do interesujących treści.

Pozbierane narodziło się ze wzrastających trudności, jakich wszyscy doświadczamy próbując wyłowić z szumu informacyjnego to, co dla nas najistotniejsze. Aby stawić czoło temu przeładowaniu, zbudowaliśmy miejsce, gdzie internauta sam jest projektantem strony, sam też wybiera treści, które go interesują. – wyjaśnia Przemysław Kazanowski, Kierownik Projektów Internetowych Wirtualnej Polski.

Inspirujące jest tworzenie spersonalizowanej strony. Twórcy serwisu prowadzą użytkownika „za rękę” poprzez zakładki Zrób swoją stronę, Dodaj nowe źródło, itd. Dzięki wyświetlanym podpowiedziom, nawet osoby mniej obyte z Internetem mogą skonstruować serwis, w którym codziennie znajdą informacje z wybranych przez siebie źródeł (zakładka Moje źródła może ewoluować).

Istotną częścią serwisu jest jego społeczność. Użytkownicy mogą obejrzeć strony publiczne stworzone przez członków serwisu Pozbierane, a także wzajemnie polecać sobie treści i wymieniać się komentarzami, dyskutować, nawiązywać kontakty, itp.

Serwis pozbierane.pl jest polską wersją witryny djinngo.com, z grupy produktów France Telecom. W efekcie współpracy z FT powstało narzędzie, przy pomocy którego internauci w bardzo szybki sposób będą mieli dostęp do aktualnych informacji ze swoich ulubionych źródeł oraz będą mogli dzielić się nimi z innymi użytkownikami serwisu. – podkreśla Aleksandra Ciechomska-Smereczyńska, Dyrektor Pionu Business Development.

Serwis docelowo będzie dostępny w dwóch wersjach – web i mobile (do zainstalowania w telefonach komórkowych, po uprzednim zalogowaniu do serwisu). Wersja komórkowa pozwoli użytkownikom na bieżący odbiór interesujących ich informacji, niezależnie od miejsca, w którym w danej chwili przebywają.

http://pozbierane.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry