PR Kwadrat na gwiazdkę

Warszawska agencja public relations “PR Kwadrat” przygotowała dla firm atrakcyjną “Gwiazdkową Promocję”. Dla wszystkich zainteresowanych firm przeprowadzi darmowo jednorazową akcję PR. W zakres akcji wchodzi napisanie informacji prasowej oraz jej dystrybucja do mediów.

Każda firma zgłaszająca się do Agencji PR Kwadrat będzie obdarowana jednokrotnie usługą z zakresu public relations. Na taką usługę będą się składać:
– napisanie informacji prasowej /ewentualnie redakcja tekstu przysłanego przez firmę
– dystrybucja informacji przy wykorzystaniu całej posiadanej przez agencję bazy mediów regionalnych i ogólnopolskich
– follow up – rozmowy z dziennikarzami mające na celu doprowadzenie do jak największej liczby publikacji.

Celem Agencji PR Kwadrat było przygotowanie niespodzianki gwiazdkowej dla firm, które nie korzystały jeszcze z usług public relations, które nie są świadome korzyści z nich płynących. Jednocześnie jest próbą znalezienia odpowiedzi na pytania dotyczące sytuacji branży PR w naszym kraju.

– czy w Polsce jest popyt na usługi public relations”
– czy firmy nie korzystają z PR z powodu braku środków czy też może nie wierzą w skuteczność działań PR”
– czy firmy dotychczas nie wykorzystujące technik PR mają świadomość potrzeby tego typu działań”
– czy firmy wierzą w sprawność agencji i ich skuteczność”

Do kogo adresowana jest ” Gwiazdkowa PRomocja”

Oferta gwiazdkowa jest skierowana do wszystkich dyrektorów ds. marketingu, którzy uważają, że działalność ich firmy zasługuje na uwagę mediów, a z różnych przyczyn nie jest nagłaśniana. PR Kwadrat oczekuje, że zgłoszą się firmy, które nie wierzą w skuteczność promocyjnej działalności public relations – choć nigdy nie wypróbowały tego sposobu promocji.
Agencja ma również nadzieję, że z promocji skorzystają ci, którzy są przekonani, że ceny usług agencji są niewspółmierne do korzyści klienta.

Promocja branży i usług public relations odbywa się pod hasłem “Agencja z ludzką twarzą”. Rozpoczęła się na początku grudnia i potrwa do końca roku.

http://www.pr2.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry