Praca w Gadu-Gadu – nie tylko dla informatyków

„Jeśli chcesz tworzyć usługi dla milionów internautów – dołącz do GG Team!” – można przeczytać w nowym serwisie ogłoszeniowym spółki Gadu-Gadu S.A. Pod adresem www.gadu-gadu.pl/kariera publikowane są aktualne oferty pracy w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży nowych technologii. To unikatowa możliwość dołączenia do zespołu, który tworzy projekty dla milionów osób.
Dzisiaj GG to nie tylko komunikator, ale także serwisy społecznościowe, radio, telefonia internetowa, nowe projekty internetowe. Gadu-Gadu to także dynamicznie rozwijająca się spółka giełdowa i jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek. Pod koniec lutego minął rok od debiutu giełdowego spółki. Pozyskane środki z emisji przeznaczane są na cele strategiczne: przejęcia, wdrażanie nowych projektów, MVNO, komunikator biznesowy, projekty zagraniczne…

Obecnie Gadu-Gadu tworzone jest przez 130 osób. Każdy, kto chce dołączyć do GG Team, może sprawdzać aktualne oferty na www.gadu-gadu.pl/kariera oraz przesyłać swoje zgłoszenia. Obecnie spółka poszukuje osób m.in. na stanowiska: administratorów baz danych, administratorów systemów VoIP, project managerów a także administratorów odpowiedzialnych za utrzymanie infrastruktury sieciowo–serwerowo-aplikacyjnej Gadu-Gadu.

www.gadu-gadu.pl/kariera

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top