Praca zespołowa z FileNet

Opublikowano: 11 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma FileNet Corporation przedstawiła na konferencji AIIM 2004 swoje nowe rozwiązanie pod nazwą Team Collaboration Manager. Firma FileNet ogłosiła także nawiązanie partnerskiej współpracy z wiodącymi dostawcami oprogramowania, takimi jak Web Ex, Centra Software, Cimmetry i Web4 (podmiot należący do netGuru, Inc.), której celem jest integracja i wsparcie dla obsługi konferencji w sieci WWW w czasie rzeczywistym.

Team Collaboration Manager to rozwiązanie dla całego przedsiębiorstwa. Jest ono pierwszym gotowym rozwiązaniem dla sieci WWW oferującym funkcje współpracy zespołowej idealnie zintegrowane z funkcjami zarządzania informacjami i funkcjami zarządzania procesami biznesowymi (tzw. BPM, Business Process Management).

Oprogramowanie Team Collaboration Manager ma oferować strukturę i narzędzia – włącznie z zadaniami ad-hoc, forami dyskusyjnymi, spotkaniami w sieci WWW i interakcyjnymi ankietami – umożliwiające członkom grup współdzielenie informacji, udział w procesach posiadających strukturę i pozbawionych struktury, oraz obsługę wyjątków dla tych procesów w obszarach geograficznych i funkcjonalnych. Team Collaboration Manager pozwala na przechwytywanie wszelkich powiązanych informacji i pomaga przyspieszyć procesy w celu zwiększenia wydajności, obniżenia kosztów, zachęcenia do wymiany wiedzy i udoskonalenia procesów decyzyjnych – wszystko to przy jednoczesnej pomocy we wdrożeniu korporacyjnych zasad dotyczących najlepszych praktyk biznesowych gwarantujących zgodność z obowiązującymi przepisami.

„Zrobiliśmy kolejny krok w udoskonaleniu procesów współpracy” stwierdził Lee Roberts, prezes i CEO firmy FileNet. „Team Collaboration Manager pozwala osiągnąć to, czego nie dawały inne rozwiązania – upraszcza skomplikowane i rozbudowane procesy współpracy między grupami roboczymi i zespołami projektowymi dzięki zintegrowanemu zarządzaniu procesami biznesowymi i informacjami. Pierwszy raz firmy mają możliwość zarządzania kluczowymi projektami i zaoferowania wszystkim pracownikom identycznych warunków pracy, niezależnie od tego w jakim miejscu świata pracują.”

http://www.filenet.com

Sylwester KozakPraca zespołowa z FileNet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.