Praca zespołowa z FileNet

Firma FileNet Corporation przedstawiła na konferencji AIIM 2004 swoje nowe rozwiązanie pod nazwą Team Collaboration Manager. Firma FileNet ogłosiła także nawiązanie partnerskiej współpracy z wiodącymi dostawcami oprogramowania, takimi jak Web Ex, Centra Software, Cimmetry i Web4 (podmiot należący do netGuru, Inc.), której celem jest integracja i wsparcie dla obsługi konferencji w sieci WWW w czasie rzeczywistym.

Team Collaboration Manager to rozwiązanie dla całego przedsiębiorstwa. Jest ono pierwszym gotowym rozwiązaniem dla sieci WWW oferującym funkcje współpracy zespołowej idealnie zintegrowane z funkcjami zarządzania informacjami i funkcjami zarządzania procesami biznesowymi (tzw. BPM, Business Process Management).

Oprogramowanie Team Collaboration Manager ma oferować strukturę i narzędzia – włącznie z zadaniami ad-hoc, forami dyskusyjnymi, spotkaniami w sieci WWW i interakcyjnymi ankietami – umożliwiające członkom grup współdzielenie informacji, udział w procesach posiadających strukturę i pozbawionych struktury, oraz obsługę wyjątków dla tych procesów w obszarach geograficznych i funkcjonalnych. Team Collaboration Manager pozwala na przechwytywanie wszelkich powiązanych informacji i pomaga przyspieszyć procesy w celu zwiększenia wydajności, obniżenia kosztów, zachęcenia do wymiany wiedzy i udoskonalenia procesów decyzyjnych – wszystko to przy jednoczesnej pomocy we wdrożeniu korporacyjnych zasad dotyczących najlepszych praktyk biznesowych gwarantujących zgodność z obowiązującymi przepisami.

“Zrobiliśmy kolejny krok w udoskonaleniu procesów współpracy” stwierdził Lee Roberts, prezes i CEO firmy FileNet. “Team Collaboration Manager pozwala osiągnąć to, czego nie dawały inne rozwiązania – upraszcza skomplikowane i rozbudowane procesy współpracy między grupami roboczymi i zespołami projektowymi dzięki zintegrowanemu zarządzaniu procesami biznesowymi i informacjami. Pierwszy raz firmy mają możliwość zarządzania kluczowymi projektami i zaoferowania wszystkim pracownikom identycznych warunków pracy, niezależnie od tego w jakim miejscu świata pracują.”

http://www.filenet.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry