Pracodawcy w Jobmatch tworzą Sieci Talentów

W Jobmatch udostępnione zostały pracodawcom Sieci Talentów. To funkcjonalność umożliwiająca tworzenie zamkniętych grup użytkowników, które można wykorzystywać w procesie preselekcji kandydatów oraz budowaniu alternatywnego kanału pozyskiwania pracowników.

Sieci Talentów wpisują się w nowy trend nazywany Rekrutacją 2.0. Z systemu Jobmatch, który mierzy dopasowanie kandydatów do ofert pracy, korzysta już ponad 200 polskich firm. Miesięcznie oferty pracy w Jobmatch ogląda 50 tys użytkowników. Platforma Jobmatch łączy funkcje portalu rekrutacyjnego oraz dedykowanego rozwiązania do zarządzania rekrutacją w każdej firmie. Korzystanie z wszystkich funkcjonalności  Jobmatch jest bezpłatne.

Sieci Talentów pracodawca może rozwijać zapraszając do nich aplikujących na jego oferty pracy kandydatów lub wyszukując kandydatów w bazie Jobmatch. Kandydaci mogą również  samodzielnie zgłaszać się do Sieci Talentów i stawać się ich członkami po akceptacji pracodawcy. W ramach Sieci Talentów pracodawca może w zamkniętych grupach prowadzić dyskusje, udostępniać materiały i komunikować się z kandydatami. Oprócz mierzenia dopasowania kandydatów do ofert pracy, Jobmatch wspomaga cały proces rekrutacyjny umożliwiając zarządzanie CV, nadawanie statusów i dodawanie notatek, jak również komunikację z kandydatami. Pracodawca w Jobmatch może również bezpłatnie przeszukać całą bazę CV osób zarejestrowanych w systemie Jobmatch.

Jobmatch jest nową na polskim rynku platformą rekrutacyjną. Na początku października br. system został laureatem konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na najlepszą e-usługę. Spośród ponad 100 platform typu b2b, Jobmatch zajął 3 miejsce. Jobmatch został wymyślony i wdrożony przez firmę Benhauer. Projekt jest dofinansowany ze środków UE w ramach programu Innowacyjna Gospodarka.

www.jobmatch.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry