Pracownicy Gemius piszą bloga

Opublikowano: 25 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma badawcza Gemius SA udostępniła w sieci nowy serwis: blog.gemius.pl. Internetowy dziennik, pisany przez pracowników, to miejsce prezentacji eksperckich opinii, wyników badań i ciekawostek na temat rozwoju rynku internetowego.
Blog firmy Gemius SA, lidera i prekursora w dziedzinie badań internetu w Europie Środkowo-Wschodniej, jest skierowany do wszystkich zainteresowanych rozwojem branży internetowej. Na stronie blog.gemius.pl, pracownicy firmy – zespół ekspertów z różnych dziedzin – przedstawiają najnowsze wyniki badań oraz dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat zjawisk widocznych w polskiej sieci.

Jednym z etapów konsekwentnie realizowanej przez Gemius SA strategii, tak na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych, jest popularyzacja internetu. Na łamach bloga internauci znajdą wiele informacji dotyczących badań realizowanych przez Gemius, tutaj także pojawią się wiadomości o wydarzeniach ważnych dla firmy oraz autorskie komentarze na temat rozwoju rynku internetowego w Polsce i poza jej granicami.

Blog oferuje wiele przyjaznych użytkownikom rozwiązań. Dzięki opcji Napisz do autora goście serwisu będą mogli wysłać list bezpośrednio do nadawcy wiadomości – podzielić się swoimi wrażeniami, zadać pytanie lub skomentować aktualnie czytany materiał. Tych, którzy chcą na bieżąco otrzymywać informacje publikowane na blogu, niewątpliwie zainteresuje możliwość subskrypcji kanału RSS. Dodatkowo – w sekcji Wykres tygodnia – najciekawsze wyniki badań zostaną przedstawione w czytelnej i atrakcyjnej graficznie formie.

Otwarcie bloga firmy Gemius SA nastąpiło 25 maja o godzinie 10:00. Pierwszą wiadomość, inaugurującą działalność serwisu, dodał Piotr Ejdys, Prezes Zarządu Gemius SA.

www.blog.gemius.pl

Hanna LaskowskaPracownicy Gemius piszą bloga

Podziel się!

O autorze

hania