Prasa zagraniczna codziennie w Onet.pl

Opublikowano: 5 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Od pierwszych dni września, na stronach portalu Onet.pl codziennie będą  pojawiać się przedruki z najbardziej znaczących tytułów prasy światowej, miedzy innymi: International Herald Tribune, New York Times, Der Spiegel, Le Monde, la Vanguardia, Le Figaro, L’Express,  oraz The Guardian, The Independent (W.Brytania) i innych.

W ten sposób Onet.pl poszerza ofertę o pisma zagraniczne. Dotychczas portalu udostępniał materiały m.in. z Tygodnika Powszechnego, Ozonu, Przekroju, Przeglądu, Polityki, Znaku, Więzi.

Przyświecał nam cel, aby nasi czytelnicy uzyskali szybki dostep do artykułow publikowanych w renomowanych pismach zagranicznych. Tłumaczenie będą się pojawiały już w kilka godzin po opublikowaniu ich na łamach zachodnich mediów. Na tym nie koniec niespodzianek – jeszcze we wrześniu użytkownicy Onet.pl uzyskają dostęp do kolejnych atrakcyjnych materiałów – mówi Radosław Krawczyk, redaktor naczelny Onet.pl.

http://www.onet.pl

Sylwester KozakPrasa zagraniczna codziennie w Onet.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.