Prawdziwe pieniądze w wirtualnym Mieście

W Mieście Plusa (www.miastoplusa.pl) otwarty został zupełnie wyjątkowy oddział bankowy. Wyjątkowy, bo obsługuje konto Inteligo – nieposiadające takich oddziałów w świecie rzeczywistym. Oddział znajduje w Dzielnicy Handlowej, pod numerem 16. Dla klientów Inteligo w Mieście przygotowano specjalne korzyści m.in. będą mogli otrzymać premię w wysokości 50 PLN biorąc udział w promocji „Krąg Przyjaciół”.

Dzięki Inteligo Mieszkańcy Miasta uzyskali wygodniejszy i łatwiejszy niż w tradycyjnym banku dostęp do usług bankowych. Jest to także znacznie bardziej opłacalne, niż w realnym świecie. Konto Inteligo przygotowało unikalną ofertę oraz premie finansowe dla Mieszkańców, którzy zdecydują się założyć konto w Mieście. Choć pieniądze zgromadzone na koncie Inteligo są dostępne dla właściciela przez cały czas, oprocentowane są tak wysoko jak lokaty w innych bankach.

Uruchomienie placówki konta Inteligo jest jednym z głównych elementów realizacji pełnej funkcjonalności Miasta. Docelowo będzie tu można załatwić te same sprawy, co w rzeczywistości, tylko w o wiele wygodniejszy sposób.

http://www.miastoplusa.pl
http://www.inteligo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top