Prawnicy w eGospodarka.pl

Serwis dla małych i średnich przedsiębiorstw eGospodarka.pl nawiązał współpracę z portalem prawnym Justitia.pl. Użytkownicy eGospodarka.pl znajdą w serwisie przygotowane przez prawników treści dotyczące przede wszystkim prawa gospodarczego i prawem pracy. Potrzebujący bardziej zaawansowanej pomocy będą mogli skorzystać z systemu Adwokat Online, przez który można uzyskać porady prawne w postaci odpowiedzi specjalisty na konkretne pytania użytkownika.

– eGospodarka.pl jest serwisem, którego tematyka koresponduje z oferowanymi przez nas treściami. Prawo gospodarcze i prawo pracy to obecnie najczęściej zmieniające się przepisy. Ważne jest więc, żeby przedsiębiorcy mieli możliwość szybkiego uzyskania informacji, które pozwolą im swobodny sposób poruszać się w gąszczu regulacji prawnych – powiedział Tomasz Horoszkiewicz, jeden z twórców serwisów Justitia.pl.

– Nieznajomość prawa szkodzi. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z serwisem, który umożliwi naszym użytkownikom zapoznawanie się na bieżąco z regulacjami i zmianami w zakresie interesujących ich przepisów. Cieszymy się, że możemy im zaproponować również profesjonalną pomoc prawną, wspieraną przez serwis Justitia.pl – mówi Beata Szkodzin z serwisu eGospodarka.pl.

Obecnie w eGospodarka.pl znajduje się już dział poświęcony prawu pracy, który pozwala zarówno przedsiębiorcom jak i pracownikom na szczegółowe zapoznanie się z wykładnią najnowszych przepisów dotyczących tego segmentu prawa. Raz w tygodniu będą się w nim ukazywały nowe opracowania z dziedziny prawa pracy.

Do dyspozycji użytkowników jest gotów również moduł Adwokat Online, gdzie poprzez specjalny formularz można zadać prawnikowi pytanie dotyczące konkretnej sytuacji. Odpowiedź otrzymuje się najpóźniej w ciągu 48 godzin po zadaniu pytania i uiszczeniu należności za usługę.

http://www.egospodarka.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry