PRELITE inwestuje w przyszłość

Opublikowano: 13 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja PRELITE objęła patronatem studenckie koło naukowe public relations przy Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Wsparcie agencji okazało się niezbędne dla powstania przedstawicielstwa CERP-Students w Polsce i rozbudowania jego struktur na terenie Polski.

W chwili obecnej Polska należy do krajów kandydujących i jest reprezentowana przez przewodniczącą koła z AE w Poznaniu – Kingę Podrazę. Kolejnym krokiem inicjatywy jest przyjęcie koła do międzynarodowej organizacji i powstanie CERP-Students Poland.
Od dłuższego czasu koło było prowadzone przez wykładowców i zarząd agencji – dr Waldemara Rydzaka i dr Jacka Trębeckiego. Dzięki realizacji projektów pod okiem doświadczonych specjalistów nie tylko zwiększa się kwalifikacja przyszłych absolwentów, ale także pojawia się możliwość zatrudnienia w agencji. PRELITE pomaga w odbyciu praktyk zarówno w agencji, jak departamentach PR czołowych firm, prowadzących działalność w Polsce i zagranicą.

„To inwestycja w naszą przyszłość” mówi wiceprezes Jacek Trębecki „Najlepsi z nich będą z nami współpracowali”. Przedstawiciele agencji uważają także, że jest to kolejny krok we wzmocnieniu pozycji Polski w międzynarodowych organizacjach, specjalizujących się na komunikacji marketingowej.

W ramach patronatu agencja m.in. pomaga zapraszać na spotkania praktyków public relations: Pawła Kwiatkowskiego (rzecznik prasowy Kompanii Piwowarskiej S.A.), Jean-Pierre Schneuwly (Metro Group), Marka Wróbla (prezesa agencji Neuron).

http://www.prelite.pl

Sylwester KozakPRELITE inwestuje w przyszłość

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.