Premiera hiphopowa w iplay.pl

Opublikowano: 22 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Nowopowstała, wrocławska wytwórnia płytowa Music Forum Records udostępniła debiutancką płytę „Nie wiesz a ja wiem” zespołu LZRiM w serwisie iplay.pl przed jej oficjalnym startem sprzedaży w tradycyjnych sklepach.

Promujący płytę singiel „Przekaz” nagrany z francuskim raperem Mystikiem od paru tygodni jest na liście przebojów w Radiu Eska we Wrocławiu. Teledysk nakręcony przez niezależnego filmowca Łukasza Tunikowskiego czeka na premierę w telewizjach muzycznych.

Płyta „Nie wiesz a ja wiem” zespołu LZRiM dostępna będzie w sklepach płytowych od 8 października 2004 roku.

Zdecydowaliśmy się na udostępnienie naszej płyty w internetowym serwisie iplay.pl ponieważ bardzo wielu młodych ludzi, do których płyta jest kierowana korzysta na co dzień z Sieci. Jest to, więc dla nas naturalna droga komunikacji i dystrybucji muzyki, którą wydajemy – powiedział Marek Folga – właściciel firmy.

Wytwórnia Music Forum Records powstała z naturalne potrzeby stworzenia we Wrocławiu silnego ośrodka hiphopowego.

http://www.iplay.pl

Sylwester KozakPremiera hiphopowa w iplay.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.