Premiera nowego oblicza Techmarket.pl

Opublikowano: 3 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

2 czerwca 2005 odbyła się premiera Techmarket.pl w nowej szacie graficznej. Techmarket to sklep internetowy oferujący m.in. aparaty cyfrowe, kamery, zestawy dvd, komputery, sprzęt audio. Na rynku polskim istnieje już od roku i z coraz większym powodzeniem zwiększa swoją grupę klientów.

'W związku z ciągłym rozwojem, chęcią zadowolenia naszych przyszłych i obecnych klietnów, postanowiliśmy wzbogacić nasz sklep internetowy o nowe rozwiązania i odświeżyć wizerunkek. Wprowadziliśmy bardziej intuicyjne menu, poprawiliśmy ergonomię oraz dodaliśy kilka nowych narzędzi, m.in. takich jak: 'Oferta dnia', kody promocyjne, lista sugerowanych produktów i akcesoriów, top ten oraz galeria, gdzie klienci mogą nadsyłać własnoręcznie wykonane zdjęcia'. – mówi Anna Przybyszewska, Specjalista ds. marketingu Techmarket.pl.

Nowym projektem oraz strukturą sklepu ponownie zajął się zespół

i-dotcom.

http://www.techmarket.pl

Sylwester KozakPremiera nowego oblicza Techmarket.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.