Premiera oprogramowania e-KALI

Opublikowano: 5 kwietnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

MacroSoft S.A. oferuje internetową wersję kadrowo-płacowego oprogramowania KALI. Firma liczy na duże zainteresowanie aplikacją e-KALI w sektorze średnich przedsiębiorstw. Moduł kadry-płace jest jednym z pierwszych i stale unowocześnianych produktów firmy. O jego popularności świadczy liczba bliska 2 tyś. użytkowników. Z aplikacji korzystają m.in. Citibank, LG Petro Bank, Bayer Polska, Wschodni Bank Cukrownictwa, Bank Śląski., Państwowa Inspekcja Pracy, Praktiker, Castorama, Procter & Gamble.

Internetowa wersja e-KALI poszerza dotychczasową funkcjonalność modułu KALI o „Internetowe akta pracownicze”. Tym samym oprogramowanie wychodzi naprzeciw wymogom rynku związanym z dynamiką zmian w samych przedsiębiorstwach oraz nowymi formami organizacji pracy np. telepracą.

Aplikacja MacroSoft posiadając wszystkie zalety swoich poprzednich wersji daje pracownikom możliwość autoryzowanego wglądu w dane personalne. Dzięki temu nie muszą oni tracić czasu na działania nie związane z zakresem ich obowiązków. Wszystkie potrzebne dane są im udostępniane on-line. Program daje dostęp m.in. do kartoteki osobowej oraz danych o ubezpieczeniu, zarobkach, potrąconych zaliczkach i podatkach w rozbiciu na składniki.

Z możliwości e-KALI mogą korzystać posiadacze sieciowej wersji programu oraz MacroSERWERA z dostępem do Internetu. Połączenie z aplikacją nie wymaga specjalnego oprogramowania. Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa i dostęp do sieci. Z funkcjonalności można korzystać zarówno w oparciu o Internet, jak i sieci Intranetowe. Zabezpieczenie danych stanowi kod dostępu przypisany do indywidualnego użytkownika. Dzięki niemu pracownik może obejrzeć tylko własne dane. Dla wygody osoby korzystającej, MacroSoft udostępnił funkcję drukowania danych, w tym zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.

Nowe e-oprogramowanie MacroSoftu zostało stworzone z myślą o przedsiębiorstwach pracujących w strukturze rozproszonej. Przy takiej organizacji często powstają problemy związane z drobnymi zapytaniami pracowników dotyczącymi np. ilości niewykorzystanych dni urlopu, informacji o nieobecnościach, składkach ZUS, odprowadzonych podatkach. Potencjalny nabywca stosując e-wersję KALI rozwiązuje te problemy, a co za tym idzie oszczędza czas. Wiąże się to również z redukcją niebanalnych kosztów obsługi tych drobnych zapytań łącznie z korespondencją i tworzeniem specjalnych etatów.

Oprogramowanie KALI firmy MacroSoft S.A. wchodzące w skład pakietu SKID to system wspomagający działalność przedsiębiorstwa w dziedzinie kadr oraz rachuby płac. Dzięki niemu realizowane są zadania związane z ewidencją pracowników i formami ich zatrudnienia, obliczane są płace, przygotowywane sprawozdania dla urzędów skarbowych oraz dane dla GUS i Programu Płatnik. Program opracowuje sprawozdawczość wewnętrzną firmy.

http://www.macrosoft.pl

Sylwester KozakPremiera oprogramowania e-KALI

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.