Premiera oprogramowania e-KALI

MacroSoft S.A. oferuje internetową wersję kadrowo-płacowego oprogramowania KALI. Firma liczy na duże zainteresowanie aplikacją e-KALI w sektorze średnich przedsiębiorstw. Moduł kadry-płace jest jednym z pierwszych i stale unowocześnianych produktów firmy. O jego popularności świadczy liczba bliska 2 tyś. użytkowników. Z aplikacji korzystają m.in. Citibank, LG Petro Bank, Bayer Polska, Wschodni Bank Cukrownictwa, Bank Śląski., Państwowa Inspekcja Pracy, Praktiker, Castorama, Procter & Gamble.

Internetowa wersja e-KALI poszerza dotychczasową funkcjonalność modułu KALI o “Internetowe akta pracownicze”. Tym samym oprogramowanie wychodzi naprzeciw wymogom rynku związanym z dynamiką zmian w samych przedsiębiorstwach oraz nowymi formami organizacji pracy np. telepracą.

Aplikacja MacroSoft posiadając wszystkie zalety swoich poprzednich wersji daje pracownikom możliwość autoryzowanego wglądu w dane personalne. Dzięki temu nie muszą oni tracić czasu na działania nie związane z zakresem ich obowiązków. Wszystkie potrzebne dane są im udostępniane on-line. Program daje dostęp m.in. do kartoteki osobowej oraz danych o ubezpieczeniu, zarobkach, potrąconych zaliczkach i podatkach w rozbiciu na składniki.

Z możliwości e-KALI mogą korzystać posiadacze sieciowej wersji programu oraz MacroSERWERA z dostępem do Internetu. Połączenie z aplikacją nie wymaga specjalnego oprogramowania. Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa i dostęp do sieci. Z funkcjonalności można korzystać zarówno w oparciu o Internet, jak i sieci Intranetowe. Zabezpieczenie danych stanowi kod dostępu przypisany do indywidualnego użytkownika. Dzięki niemu pracownik może obejrzeć tylko własne dane. Dla wygody osoby korzystającej, MacroSoft udostępnił funkcję drukowania danych, w tym zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.

Nowe e-oprogramowanie MacroSoftu zostało stworzone z myślą o przedsiębiorstwach pracujących w strukturze rozproszonej. Przy takiej organizacji często powstają problemy związane z drobnymi zapytaniami pracowników dotyczącymi np. ilości niewykorzystanych dni urlopu, informacji o nieobecnościach, składkach ZUS, odprowadzonych podatkach. Potencjalny nabywca stosując e-wersję KALI rozwiązuje te problemy, a co za tym idzie oszczędza czas. Wiąże się to również z redukcją niebanalnych kosztów obsługi tych drobnych zapytań łącznie z korespondencją i tworzeniem specjalnych etatów.

Oprogramowanie KALI firmy MacroSoft S.A. wchodzące w skład pakietu SKID to system wspomagający działalność przedsiębiorstwa w dziedzinie kadr oraz rachuby płac. Dzięki niemu realizowane są zadania związane z ewidencją pracowników i formami ich zatrudnienia, obliczane są płace, przygotowywane sprawozdania dla urzędów skarbowych oraz dane dla GUS i Programu Płatnik. Program opracowuje sprawozdawczość wewnętrzną firmy.

http://www.macrosoft.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry