Premiera serwisu www.wiatrowki.pl

Portal www.wiatrowki.pl, który do tej pory był portalem informacyjnym, przeobraża się właśnie w serwis społecznościowy.

Serwis wpisuje się w nurt „społecznościówek”, gromadzących internautów według ich pasji i hobby. Portal www.wiatrowki.pl, który najpierw był jedynie tematycznym portalem informacyjnym, przeobraża się właśnie w serwis społecznościowy. To tutaj miłośnicy strzelectwa mogą się wymieniać opiniami, organizować spotkania, turnieje i imprezy, oraz, oczywiście, nawiązywać znajomości i przyjaźnie z osobami mającymi podobne hobby.

Portal www.wiatrowki.pl jest kolejną inicjatywą firmy KOLTER. Jak mówi Mirosław Klekot, właściciel firmy KOLTER: „Pierwotnie portal www.wiatrowki.pl spełniał głównie funkcje informacyjne. Miłośnikom strzelectwa udostępnialiśmy wysokiej jakości merytorycznej materiały i artykuły dotyczące ich pasji. Drogą ewolucji, zupełnie naturalnie, zaczęła
w redakcji pojawiać się myśl, aby portal przekształcić czy może bardziej rozwinąć o funkcjonalności społecznościowe. Internauci od dawna informowali nas o potrzebie dodania interaktywnych narzędzi, aby usprawnić komunikację między nimi samymi. Jestem przekonany, że serwis społecznościowy jest naturalną ewolucyjną drogą serwisów tematycznych. Zawsze tam, gdzie internauci gromadzą się by poczytać o swoich zainteresowaniach, prędzej czy później pojawi się potrzeba rozmowy, wymiany doświadczeń, a nawet organizowania wspólnych akcji czy spotkań.”

Wiatrowki.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top