Premiera systemu Columb Controlling na CeBIT

Opublikowano: 30 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Na targach CeBIT swoją ofertę prezentuje około 20 polskich firm, z tego większość na wspólnym stoisku zorganizowanym przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji. Niezależne stoisko posiada m.in. firma INFOMEDIA z Wrocławia, specjalizująca się w rozwiązaniach klasy business intelligence. Podczas targów odbywa się premiera najnowszej wersji produktu firmy – firmowego portalu controllingowego Columb Controlling 3.0. Jest to pierwsza obecność firmy na targach CeBIT w charakterze wystawcy.

„Naszym celem jest wejście na rynek niemiecki i pozyskanie partnerów do sprzedaży i wdrożeń naszych rozwiązań” – mówi Krzysztof Latuszek, prezes INFOMEDA. „Targi są doskonałą okazją do przyjrzenia się światowym trendom w rozwiązaniach informatycznych. Dla nas szczególnie ciekawe są dostępne na rynku niemieckim rozwiązania business intelligence, w których się specjalizujemy”.

„Rynek rozwiązań business intelligence rozwija się bardzo dynamicznie. Na targach znaleźć można conajmniej kilkanaście produktów tej klasy – zarówno systemy światowych marek takich jak Cognos, Dynasight, czy Microstrategy, jak i mniej znanych producentów np. Triangle Software, Ceny rozwiązań wahają się od 1250-5000 EUR za stanowisko, w przypadku bazowej wersji systemów dla mniejszych firm, do ponad 50.000 EUR za kompleksowe rozwiązanie dla dużych przedsiębiorstw” – stwierdza Adam Godula, Key Account Manager w firmie INFOMEDIA.

http://www.infomedia.com.pl

Sylwester KozakPremiera systemu Columb Controlling na CeBIT

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.