Premiera systemu Columb Controlling na CeBIT

Na targach CeBIT swoją ofertę prezentuje około 20 polskich firm, z tego większość na wspólnym stoisku zorganizowanym przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji. Niezależne stoisko posiada m.in. firma INFOMEDIA z Wrocławia, specjalizująca się w rozwiązaniach klasy business intelligence. Podczas targów odbywa się premiera najnowszej wersji produktu firmy – firmowego portalu controllingowego Columb Controlling 3.0. Jest to pierwsza obecność firmy na targach CeBIT w charakterze wystawcy.

“Naszym celem jest wejście na rynek niemiecki i pozyskanie partnerów do sprzedaży i wdrożeń naszych rozwiązań” – mówi Krzysztof Latuszek, prezes INFOMEDA. “Targi są doskonałą okazją do przyjrzenia się światowym trendom w rozwiązaniach informatycznych. Dla nas szczególnie ciekawe są dostępne na rynku niemieckim rozwiązania business intelligence, w których się specjalizujemy”.

“Rynek rozwiązań business intelligence rozwija się bardzo dynamicznie. Na targach znaleźć można conajmniej kilkanaście produktów tej klasy – zarówno systemy światowych marek takich jak Cognos, Dynasight, czy Microstrategy, jak i mniej znanych producentów np. Triangle Software, Ceny rozwiązań wahają się od 1250-5000 EUR za stanowisko, w przypadku bazowej wersji systemów dla mniejszych firm, do ponad 50.000 EUR za kompleksowe rozwiązanie dla dużych przedsiębiorstw” – stwierdza Adam Godula, Key Account Manager w firmie INFOMEDIA.

http://www.infomedia.com.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry