premium.pl – milion złotych w sześć miesięcy

Giełda domen premium.pl osiągnęła obroty blisko miliona złotych w ciągu pierwszych 6 miesięcy funkcjonowania. Za pośrednictwem serwisu  sprzedano już ponad 5 000 domen. Na osiągnięty wynik wpływ miały preferencyjne warunki sprzedaży oferowane w serwisie oraz dynamiczny rozwój polskiego, wtórnego rynku domen.

Platforma sprzedaży premium.pl wzbudziła duże zainteresowanie inwestorów już podczas debiutu. Od tego czasu premium.pl wciąż się rozwija wprowadzając kolejne narzędzia i poszerzając ofertę, np. w maju br. do oferty rejestracji w serwisie wprowadzonych zostało 8 nowych domen globalnych. Giełdzie udało się przyciągnąć zarówno kupujących, jak i sprzedających. Są to użytkownicy zajmujący się na co dzień inwestowaniem w domeny lub dokonujący jedynie pojedynczych, bezpiecznych dzięki serwisowi transakcji. W ofercie giełdy szybko znalazły się mocne adresy generyczne, takie jak catering.pl, dostawa.pl czy wyceniona przez właściciela na 1 000 000 zł domena telefony.pl. Spośród 5 000 sprzedanych domen 10% osiągnęło ceny wyższe niż 100 zł. Najwyższym zainteresowaniem cieszyły się oprócz domen generycznych adresy z kategorii technologia, medycyna i erotyka.

– „Uruchamiając premium.pl nie stawialiśmy sobie konkretnych wyników liczbowych, jednak 5 000 sprzedanych domen w ciągu zaledwie pół roku to wynik, który w pełni nas zadowala. Obecnie możemy obserwować rosnące premium.pl - milion złotych w sześć miesięcy 1zainteresowanie wartościowymi domenami, które przekłada się na rozwój rynku wtórnego. Coraz więcej osób upatruje w domenach lokaty alternatywnej do tradycyjnych form inwestowania, a świadomość wartości dobrego adresu w sieci rośnie. Staramy się ciągle rozwijać nasz serwis, aby spełniać potrzeby rosnącego grona użytkowników i pośredniczyć w coraz większej liczbie udanych transakcji“ – mówi Przemysław Bojczuk, właściciel premium.pl.

Serwis premium.pl umożliwia przechwytywanie, rejestrację, zarządzanie i handel domenami za pośrednictwem różnorodnych form sprzedaży. Stale wprowadzane są nowe funkcjonalności ułatwiające administrowanie kontem użytkownika i transakcjami. Ostatnią zmianą jest możliwość otrzymywania powiadomień, a także wykonywanie niektórych poleceń za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu. Inną z nowości są promocje przygotowane dla użytkowników rejestrujących domeny w premium.pl. W ramach pierwszej z nich odbywającej się pod hasłem „Dzień Niepodległości“, trwającej w dniach 4-8 lipca 2011 roku  użytkownicy będą mogli zarejestrować domenę amerykańską .US oraz globalną .COM w cenie 19,99 zł.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top