Prezent na święta od Cafe News

Gorączka świątecznych zakupów zaczęła się na dobre. Sklepy przeżywają prawdziwy boom. Wielu z nas woli robić zakupy przez Internet, ale to też wymaga czasu i nie należy do najprzyjemniejszych zajęć. Odskocznią od gonitwy za prezentami może być konkurs organizowany przez Cafe News „Wyprawa do Maroko i 1000 nagród”.

Siedząc w domu przy komputerze i kubku ciepłego mleka można codziennie wygrać nagrodę dnia. Upominek wystarczy zapakować i schować pod choinkę. Do wygrania wiele cennych nagród, a wśród nich książki, słowniki, gadżety, prenumeraty czy albumy. Wystarczy wejść na wyprawa.cafenews.pl i szukać ikon kawek ukrytych w serwisach. Już wkrótce ikonki pojawiające się w serwisach będą miały świąteczny wygląd. Główną nagrodą w konkursie jest wyprawa do Maroko ufundowana przez Globtroter4x4, weekend w Spa i Ipod Nano.

„Świątecznych prezentów” można szukać wśród partnerów Cafe News, do których należą między innymi serwisy Bankier.pl, Chip.pl, Kozaczek.pl, Korba.pl, Medigo.pl, Filmweb.pl, Mediarun.pl, Jobs.pl, Sport24.pl, Nuta.pl, Stopklatka.pl, Dziennik Internautów, Brief.pl, Dlastudenta.pl, Newsline.pl, Businessman.pl, Waluty.com, Inwestycje.pl i Nf.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry