Prezentacja Simple S.A. o organizacji produkcji

W dniach 10 – 26 lutego 2003 specjaliści z firmy SIMPLE S.A. będą prezentować najnowsze rozwiązania z zakresu organizacji produkcji, optymalizacji procesów finansowo-księgowych i zarządzania majątkiem trwałym. Odbędzie się to w ramach ogólnopolskiej akcji promującej SIMPLE-SYSTEM V: aktualną wersję pełni zintegrowanego systemu wspierającego zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Nowością w ramach prezentacji będzie wykład o możliwości pozyskania dofinansowania z funduszy PHARE 2000 w ramach programu „Innowacje i Technologie dla Rozwoju Przedsiębiorstw”. Firmie SIMPLE S.A. przyznano bowiem 19 grudnia 2002 akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Dzięki temu już 9 jej klientów otrzymało dofinansowanie z PHARE wynoszące do 60 % kosztów poniesionych na zakup i wdrożenie systemów.

http://www.simple.com.pl

Prezentacje odbędą się w oddziałach SIMPLE S.A. w 7 dużych miastach Polski: w Kaliszu (10.02), Bydgoszczy (11.02), Poznaniu (13.02), Szczecinie (14.02), Lublinie (20.02), Rzeszowie (21.02) i Wrocławiu (26.02). Pokazy cieszą się dużym zainteresowaniem przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw: swą obecność potwierdzili już specjaliści i managerowie z ponad 400 firm.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry