Prezenty w serwisie Sympatia.onet.pl

Opublikowano: 13 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Sympatia.onet.pl, najpopularniejszy serwis randkowy w polskim Internecie, wprowadził kolejną funkcję serwisu: możliwość przesyłania przez użytkowników prezentów.

Bukiet kwiatów albo kosz świeżych owoców sprawia naprawdę dużo radości. Warte podkreślenia jest to, że zakupu dokonuje się w sposób anonimowy.

Ponad 700 000 użytkowników serwisu Sympatia.onet.pl w ramach pasażu Sympatii może od dziś sprawić prezent wybranemu użytkownikowi Sympatii.

Zakupu dokonuje się w sposób anonimowy i bezpieczny. Użytkownicy poznają tylko swoje pseudonimy oraz adresy prywatnych stron WWW w serwisie Sympatia.onet.pl. Dane adresowe związane z realizacją zakupu nie są przekazywane ani odbiorcy, ani kupującemu.

Sympatyczną ciekawostką jest możliwość zakupu prawa do jednej z tysięcy odkrytych gwiazd. Gwiazdę można nazwać imieniem i nazwiskiem swoim lub wybranki. Internauta decydujący się na taki zakup otrzymuje certyfikat potwierdzający wpis do rejestru „ASTRA REGISTRY”, wraz z pieczęcią lakową.

W ramach promocji walentynkowej, za zakup dowolnego prezentu, można bez opłat stać się uczestnikiem Klubu Sympatii.

http://www.sympatia.onet.pl

Sylwester KozakPrezenty w serwisie Sympatia.onet.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.