PRnews.pl patronem promocyjnym Forum Bankowości Elektronicznej

Opublikowano: 18 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

Serwis PRnews.pl został jednym z patronów promocyjnych organizowanego przez Centrum Promocji Informatyki Forum Bankowości Elektronicznej. Forum odbędzie się 8 maja w Warszawie.

Obok wykładów problemowych dotyczących samej bankowości elektronicznej, przekroju demograficznego i społecznego jej użytkowników indywidualnych, ochrony danych osobowych i prywatności oraz praw użytkowników kont elektronicznych w czasie spotkania poruszone zostaną także zagadnienia pokrewne, jak zastosowania podpisu elektronicznego w instytucjach finansowych i współpraca systemów bankowości elektronicznych z oprogramowaniem wspomagającym zarządzenie firmą a nawet programami obsługi budżetu domowego. Oddzielnym tematem Forum będą kwestie bezpieczeństwa systemów bankowości elektronicznej. Wykładom towarzyszyć będą prezentacje firm dostarczających rozwiązania stosowane w bankowości elektronicznej.

http://www.cpi.com.pl/imprezy/2003/forum_bankowosci/

Sylwester KozakPRnews.pl patronem promocyjnym Forum Bankowości Elektronicznej

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.