Process4E Partnerem Update Software AG

Opublikowano: 26 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firma Process4E, ekspert w dziedzinie rozwiązań i strategii CRM, została partnerem austriackiej firmy Update Software AG, dostawcy rozwiązań CRM na rynku europejskim. Dzięki umowie partnerskiej, Process4E będzie sprzedawać i wdrażać w Polsce oprogramowanie klasy CRM – marketing.manager6.

Zawarta z Update Software umowa pozwoli Process4E udostępnić polskim firmom jedno z najbardziej uznanych na europejskim rynku rozwiązań CRM. Marketing.manager zwiększa efektywność sprzedaży, obsługi klienta oraz działań marketingowych firm.

„Możliwość współpracy z firmą o tak wysokiej randze w swojej branży, jak Update Software AG umocni pozycję Process4E jako profesjonalisty w dziedzinie CRM. Wierzymy, że włączenie do naszej oferty marketing.managera, który jest bardzo cenionym narzędziem na rynku europejskim, zapewni naszym Klientom dostęp do oprogramowania najwyższej klasy.” – powiedział Uli Kottman, prezes zarządu Process4E.

W zakres umowy partnerskiej wchodzi sprzedaż i wdrażanie wszystkich produktów firmy Update Software AG oraz świadczenie usług znajdujących się w jej ofercie.

„Process4E to firma z dużym doświadczeniem w zakresie aplikacji CRM. Jej specjalizacja w tym zakresie sprawia, iż z pełnym zaufaniem powierzamy jej specjalistom nasz sprawdzony produkt, jakim jest marketing.manager6. Rynek CRM w Polsce nabiera w tej chwili właściwego tempa i właśnie dlatego uważamy, że nasza współpraca rozpoczyna się w najbardziej odpowiednim momencie.” – powiedział Thomas Deutschmann, prezes Update Software AG.

http://www.process4e.com

Sylwester KozakProcess4E Partnerem Update Software AG

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.