Process4E Partnerem Update Software AG

Firma Process4E, ekspert w dziedzinie rozwiązań i strategii CRM, została partnerem austriackiej firmy Update Software AG, dostawcy rozwiązań CRM na rynku europejskim. Dzięki umowie partnerskiej, Process4E będzie sprzedawać i wdrażać w Polsce oprogramowanie klasy CRM – marketing.manager6.

Zawarta z Update Software umowa pozwoli Process4E udostępnić polskim firmom jedno z najbardziej uznanych na europejskim rynku rozwiązań CRM. Marketing.manager zwiększa efektywność sprzedaży, obsługi klienta oraz działań marketingowych firm.

“Możliwość współpracy z firmą o tak wysokiej randze w swojej branży, jak Update Software AG umocni pozycję Process4E jako profesjonalisty w dziedzinie CRM. Wierzymy, że włączenie do naszej oferty marketing.managera, który jest bardzo cenionym narzędziem na rynku europejskim, zapewni naszym Klientom dostęp do oprogramowania najwyższej klasy.” – powiedział Uli Kottman, prezes zarządu Process4E.

W zakres umowy partnerskiej wchodzi sprzedaż i wdrażanie wszystkich produktów firmy Update Software AG oraz świadczenie usług znajdujących się w jej ofercie.

“Process4E to firma z dużym doświadczeniem w zakresie aplikacji CRM. Jej specjalizacja w tym zakresie sprawia, iż z pełnym zaufaniem powierzamy jej specjalistom nasz sprawdzony produkt, jakim jest marketing.manager6. Rynek CRM w Polsce nabiera w tej chwili właściwego tempa i właśnie dlatego uważamy, że nasza współpraca rozpoczyna się w najbardziej odpowiednim momencie.” – powiedział Thomas Deutschmann, prezes Update Software AG.

http://www.process4e.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry