Program lojalnościowy PayBACK w portalu VTrip.pl

Opublikowano: 13 czerwca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Portal turystyczny VTrip.pl przystąpił do programu lojalnościowego PayBACK. Od teraz klienci portalu za zakup dowolnej imprezy turystycznej otrzymują punkty PayBACK, wymienialne na atrakcyjne nagrody.
Portal turystyczny VTrip.pl jest kolejnym z kilkudziesięciu partnerów programu PayBACK, ale za to pierwszym i jedynym z branży turystycznej.

– PayBACK to następna, po zmianie szaty graficznej, nowość na VTrip.pl. Przystępując do programu PayBACK mieliśmy na celu wzbogacenie oferty naszego portalu o kolejne atrakcje. Zbieranie punktów nic nie kosztuje naszych klientów, rejestracja w programie jest bowiem darmowa, a kupując u nas wycieczkę mogą oni zdobyć wiele cennych nagród. O atrakcyjnego tego systemu świadczy ilość i jakość jego partnerów. Cieszymy się z obecności w tym gronie – mówi Bernard Simiński, Wiceprezes Zarządu portalu VTrip.pl.

Zbieranie punktów PayBACK w portalu VTrip.pl jest bardzo proste – wystarczy kupić wybraną imprezę turystyczną. Za każde wydane 100 zł klient VTrip.pl otrzymuje 8 punktów PayBACK, które następnie może wymienić na nagrody. Warunkiem uczestnictwa w tym programie lojalnościowym jest jedynie założenie konta
w serwisie Payback.

– Jesteśmy zadowoleni, że portal VTrip.pl przystąpił do naszego programu. Jest to partner posiadający wieloletnie doświadczenie w sprzedaży on-line,
a imprezy turystyczne oferowane przez VTrip.pl stanowią doskonałe uzupełnienie usługi produktów biorących udział w PayBACK – informuje Przemysław Klich ze spółki PAYBACK. – Rozpoczęcie współpracy z VTrip.pl otwiera nowe możliwości przed Użytkownikami programu PayBACK. Już wkrótce pojawią się w nim oferty sprzedaży biletów autokarowych i lotniczych, jako uzupełnienie oferty turystycznej.

W związku z przystąpieniem do programu PayBACK, portal VTrip.pl uruchomił specjalną stronę dla swoich klientów. Dowiedzieć się z niej można o zasadach uczestnictwa w programie, jego regulaminie oraz nagrodach. Strona znajduje się pod adresem: www.vtrip.pl/payback

Sylwester KozakProgram lojalnościowy PayBACK w portalu VTrip.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.