Program Partnerski Aukcje 24

Od 10 czerwca właściciele serwisów internetowych mają nową okazję do zarabiania pieniędzy w Sieci. Platforma aukcyjna Aukcje24.pl oferuje współpracę w ramach Programu Partnerskiego A24.

Aukcje24.pl oferują ciekawe warunki rozliczania się ze swoimi partnerami. W celu otrzymania środków nie jest konieczne dokonanie zakupu przez poleconych użytkowników, jak ma to miejsce w przypadku wielu programów partnerskich. W programie A24 wystarczy, że osoba, która kliknie w znajdujący się na stronie partnera baner zarejestruje się w serwisie i wystawi jakikolwiek przedmiot na aukcjach. Dzięki temu właściciele witryn internetowych mogą otrzymać wynagrodzenie już na wczesnym etapie współpracy w ramach programu. Drugą możliwością uzyskania pieniędzy jest wygranie przez poleconego użytkownika licytacji dowolnej aukcji. Osoba spełniająca powyższe warunki określana jest jako „Aktywny Użytkownik”, za pozyskanie którego serwis przyznaje swoim partnerom aż 3 zł.

Twórcy Programu Partnerskiego 24, w ramach zachęty do współpracy, przygotowali „Partnerską Promocję”. Polega ona na zakwalifikowaniu jako „Aktywnego Użytkownika” również takiej osoby, która weźmie udział w jakiejkolwiek licytacji. Zwiększa to w znacznym stopniu możliwości uzyskania przychodu przez partnera tym bardziej, że grono potencjalnych użytkowników jest bardzo szerokie. Cechą serwisów aukcyjnych jest bowiem różnorodność zawartej w nich oferty. Dzięki temu właściciele witryn internetowych mogą umieszczać banery prowadzące do kategorii przedmiotów związanych z tematyką swoich stron. Oferowana przez Aukcje24.pl stawka może więc zapewnić partnerom naprawdę solidny zysk.

Warto podkreślić, że partnerami serwisu mogą być również osoby fizyczne, tak więc nie ma potrzeby prowadzenia działalności gospodarczej. Wymóg ten jest często barierą dla posiadaczy małych witryn, którzy administrowanie stron traktują jako hobby. Serwis nie pobiera żadnych opłat za przystąpienie do programu.

Tobiasz Szlęk, kierownik Programu Partnerskiego A24 mówi: „Od dawna dochodziły do nas głosy użytkowników, że taki program powinien działać i promować nasz serwis. W tej chwili, po niespełna miesiącu od jego uruchomienia widać dużą skuteczność tej formy promocji. Nasz program oferuje bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, bo aż 3 zł od każdego pozyskanego aktywnego użytkownika”.

http://pp.aukcje24.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top