Program Partnerski Narodowej Centrali Windykacji

Opublikowano: 27 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

NCW uruchomiła program partnerski, dzięki któremu możliwe jest bezpośrednie składanie zleceń windykacji wierzytelności i wywiadu gospodarczego na stronach afiliowanych serwisów: aktualnie Money.pl, BiznesNet.pl i Podatki.pl.

Narodowa Centrala Windykacji aktywnie wykorzystuje Internet jako kanał sprzedażowy – oprócz serwisu firmowego (http://www.ncw.com.pl/) oraz wortalu Windykacja.pl (http://www.windykacja.pl/) uruchomiony został program afiliacyjny, dzięki któremu możliwe jest bezpośrednie składanie zleceń windykacji wierzytelności i wywiadu gospodarczego na stronach serwisów partnerskich.

Zdaniem Mirosława Magdy – Prezesa NCW, taka strategia najefektywniej wykorzystuje potencjał Internetu i jest korzystna dla obu stron: wortale otrzymują dodatkową usługę dla swoich użytkowników oraz nowe źródło przychodów, a NCW zyskuje możliwość dotarcia do nowych klientów.

Program afiliacyjny adresowany jest do serwisów, które skupiają użytkowników o profilu biznesowym. Jak twierdzi Mirosław Magda: „Naszym celem jest pozyskiwanie zleceń od podmiotów gospodarczych i ilość użytkowników odwiedzająca witryny partnerskie jest sprawą drugorzędną. Najważniejsze, by serwis zapewniał naszej ofercie dotarcie do decydentów.”

Największą zaletą programu partnerskiego jest system opłat oparty na skuteczności działań, co zapewnia efektywność ekonomiczną przedsięwzięcia.

Aktualnie NCW współpracuje z Money.pl, BiznesNet.pl i Podatki.pl, a kolejne afiliacje są w fazie negocjacji.

http://www.windykacja.pl

Sylwester KozakProgram Partnerski Narodowej Centrali Windykacji

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.