Program Partnerski w Półceny.pl

Opublikowano: 29 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Od 27 stycznia 2003, każdy użytkownik komisu internetowego Półceny.pl (polceny.pl) może zostać Partnerem serwisu, poprzez udział w Programie Partnerskim.

Program Partnerski to nowe narzędzie, dzięki któremu każdy Internauta może wziąć udział w promowaniu komisu Półceny.pl, umieszczając element graficzny na swojej stronie WWW. Partnerzy otrzymują 1 PLN za każdego przekierowanego ze swojej strony użytkownika, który dokona rejestracji w komisie Polceny.pl.

„Myślę, że Program Partnerski spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony Internautów, jest to łatwa i szybka forma zarabiania pieniędzy, bardzo popularna np. w Stanach Zjednoczonych.”- zapewnia Michał Woszczerowicz prezes zarządu Półceny.pl. „Wystarczy, że użytkownik umieści jeden z przygotowanych przez nas elementów graficznych na swojej stronie WWW, a Komis na podstawie statystyk wypłaci odpowiednie wynagrodzenie.

W „Bibliotece elementów graficznych” przygotowanych na potrzeby Programu Partnerskiego przez Komis, znaleźć można trzy formy reklamy: baner, boks,wyszukiwarka. Biblioteka będzie stale uzupełniana o nowe propozycje, wychodząc na przeciw potrzebom użytkowników.

http://www.polceny.pl

Sylwester KozakProgram Partnerski w Półceny.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.