Program prowizyjny od Novem

Opublikowano: 23 marca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi:

Novem wprowadza do oferty dedykowany program prowizyjny. Jego uczestnicy mają możliwość zarobienia pieniędzy na polecaniu produktów i usług w rozmowie ze znajomymi, za pośrednictwem e-maila, komunikatorów internetowych, profilu na Facebooku, czy na swojej stronie WWW. Akcję w całości realizuje Novem.

 

W programie prowizyjnym Novem może wziąć udział każdy. Wystarczy zarejestrować się i polecać produkt lub usługę objętą programem. Sposób rekomendacji jest dowolny. Uczestnicy otrzymują indywidualny link, który następnie mogą przesłać znajomym. Sprzedaż zrealizowana poprzez polecenie jest premiowana prowizją dla rekomendującego.

Realizując całą akcję na zasadach outsourcingu, Novem bierze na siebie odpowiedzialność za pozyskanie klientów i efektywność programu prowizyjnego. Spółka odpowiada za opracowanie koncepcji, stworzenie mechanizmu działania, komunikację z uczestnikami, monitoring, aż po obliczanie i wypłatę prowizji. Firma tworzy również specjalne strony WWW do obsługi programu w Internecie, projektuje kreacje, a także zajmuje się promocją programu w swojej sieci afiliacyjnej. Dzięki temu zwiększa się zasięg akcji i rośnie liczba osób rekomendujących produkt lub usługę.
Dla każdego reklamodawcyNovem przygotowuje indywidualne zasady programu prowizyjnego, buduje modele rozliczeń dostosowane do wymagań klienta oraz tworzy dedykowane strony docelowe i panele administracyjne.

Pierwszą firmą w Polsce, która korzysta z nowego produktu Novem jest operator usług hostingowych home.pl.

Hanna LaskowskaProgram prowizyjny od Novem

Podziel się!

O autorze

hania