W projekt RightHello zainwestował Xevin Lab

Opublikowano: 23 września 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Xevin Lab, inkubator technologiczny, zainwestował w projekt RightHello, wspierający bezpośrednią sprzedaż online. Kwoty inwestycji nie ujawniono.

Wsparcie Xevin Lab przede wszystkim pomoże nam w zakończeniu prac nad oprogramowaniem SaaS, które pozwoli naszym klientom w efektywny sposób samodzielnie prowadzić proces prospektowania. Wtedy narzędzie będzie dostępne dla klientów w modelu subskrypcyjnym – powiedział Piotr Zaniewicz, założyciel RightHello.

righthello

Platforma RightHello automatyzuje proces internetowej sprzedaży bezpośredniej i wyselekcjonowuje przedsiębiorstwa lub osoby, które mogłyby zostać nabywcami oferowanych usług, a następnie nawiązuje z nimi pierwszy kontakt.

RightHello współpracuje w Polsce i za granicą głównie z firmami z segmentu IT. Spółka w ciągu kilku miesięcy działalności zdążyła zdobyć ponad 20 stałych klientów oraz rozszerzyć zespół do 10 osób.

Sylwester KozakW projekt RightHello zainwestował Xevin Lab

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.