Projekt Warsaw Trade Tower

Agencja interaktywna isens przygotowała specjalny Intranet dla Apollo Rida Poland do administrowania budynkiem Warsaw Trade Tower (WTT) w Warszawie i zarządzania informacjami przydatnymi dla jego najemców.

Nowy Intranet ułatwia także komunikację wewnętrzną między pracownikami firmy zarządzającej budynkiem, a jego najemcami. Jego zaletą jest to, że informacje zawarte w WTT potrafią zastąpić telefon i pocztę e-mail, co bardzo ułatwia i przyspiesza komunikację między administratorem budynku a najemcami, a także między samymi najemcami.

– WTT pokazuje jak nowoczesny Intranet sprawdza się w każdej sytuacji, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością informacji do dystrybucji. W takich wypadkach Intranet jest niezastąpionym rozwiązaniem – twierdzi Marcin Gruca z agencji isens.

WTT posiada możliwość rezerwacji sal konferencyjnych, miejsc na parkingu, dodawania nowego ogłoszenia bądź też zgłoszenia, które może być skierowane do ochrony, recepcji bądź serwisu samego budynku. Budynek Warsaw Trade Tower znajduje się w centrum Warszawy, posiada 46 pięter i jest najwyższym warszawskim budynkiem biurowym i siódmym co do wysokości wieżowcem biurowym w Europie. W budynku swoje biura posiadają m.in.: BP Castrol, Unisys, Nike, KPMG, Reckitt Benckiser, American Express, Unisys i inne znane firmy. Administrowanie Intranetem jest przyjazne dla użytkownika dzięki przyjaznemu interfejsowi, który pozwala na jego intuicyjne uaktualnianie.

http://www.isens.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry