Prokom Mecenasem Polskiego Sportu 2003

Opublikowano: 13 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma Prokom Software SA została uhonorowana na Gali Mistrzów Sportu tytułem „Mecenasa Polskiego Sportu 2003” za wkład w rozwój sportu w Polsce.

Coroczny wybór 10 najlepszych sportowców Polski organizowany przez Przegląd Sportowy (w tym roku również przez Tempo i Program Pierwszy Telewizji Polskiej) jest najstarszym i najbardziej renomowanym plebiscytem w Polsce. W tym roku odbyła się jego 69 edycja.

22 grudnia 2003 r. Prokom Software został laureatem nagrody „Impreza Sportowa Roku 2003”. Tytuł ten, przyznany przez Prezydenta Miasta Sopotu jest wyróżnieniem turnieju tenisowego „Idea Prokom Open” w Sopocie. Wcześniej doceniono wkład firmy Prokom w rozwój polskiej koszykówki klubowej przyznając zaszczytne wyróżnienie: „Platynowy Business Basket 2001”. Ponadto w styczniu 2002 r., z rąk Prezydenta Gdyni, Pana Wojciecha Szczurka firma otrzymała honorową nagrodę Partnera Gdyńskiego Sportu, a rok wcześniej Urząd Kultury Fizycznej i Sportu przyznał spółce nagrodę za krzewienie kultury fizycznej w Polsce.

http://www.prokom.pl

Sylwester KozakProkom Mecenasem Polskiego Sportu 2003

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.