Promocja Amplico Life tylko w Expander.pl

Opublikowano: 15 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Po raz kolejny Expander.pl – pośrednik finansowy, zaoferował swoim użytkownikom specjalne promocyjne produkty. Są to dwa ubezpieczenia Amplico Life, jednego z liderów ubezpieczeń na życie.

Wpłacając jednorazową składkę po okresie np. 10 lat ubezpieczony ma zagwarantowaną sumę ubezpieczenia. Ponadto dodatkowo Amplico Life daje tzw. premię nadzwyczajną, która składa się z zysków z inwestycji dokonywanych przez ubezpieczyciela przez cały okres ubezpieczenia. Co istotne Amplico Life gwarantuje 10% zysku do listopada 2002 r. dla wszystkich, którzy wykupią Premię+ do 28 lutego 2002 r.

Drugi z oferowanych przez strony Expander.pl produktów to Kapitał+. Jest to ubezpieczenie kapitałowe na życie, które można podpisać od ręki, nawet u siebie w domu. Klient może sam zadecydować jak towarzystwo zainwestuje jego pieniądze. Wybór może zostać dokonany między funduszami stabilnym, zrównoważonym i dynamicznym. Polisa łączy oszczędzanie z ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków. Istotne jest to, że nie trzeba przechodzić żadnych badań, a ponadto oferowane są zyski wyższe niż na lokatach bankowych, a fundusz stabilny wynosi 23,2% w okresie 1.06-30.11.2001r.

http://www.expander.pl

Sylwester KozakPromocja Amplico Life tylko w Expander.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.