Promocja banku Citi Handlowy i Kaspersky Lab Polska

Kaspersky Lab Polska, producent rozwiązań służących do ochrony danych, rozpoczyna współpracę z bankiem Citi Handlowy, na mocy której osoby, które wezmą udział w promocji konta internetowego CitiOne Direct, otrzymają program Kaspersky Anti-Virus 7.0 Home Edition z licencją na 1 rok.
Promocja rozpoczyna się 22 stycznia 2008 r. i potrwa do 15 lutego 2008 r. lub wyczerpania zapasów. Aby wziąć udział w promocji oraz otrzymać kod aktywacyjny do programu Kaspersky Anti-Virus 7.0 Home Edition, należy:

1. Otworzyć konto CitiOne Direct w czasie trwania promocji oraz wpłacać na nie min. 1000 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy.
2. Pobrać oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus 7.0 Home Edition ze strony www.kaspersky.pl oraz zarejestrować się na stronie WWW promocji:
https://online.citibank.pl/retail/landing/citionedirect_promocja.
3. W ciągu 30 dni od dokonania pierwszej wpłaty, Citi Handlowy dostarczy kod aktywacyjny do programu na podany w rejestracji adres e-mail.

Licencja na oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus 7.0 Home Edition będzie aktywna przez okres 12 miesięcy od momentu aktywacji programu kodem.
Konto internetowe CitiOne Direct to propozycja dla osób, które chcą swobodnie zarządzać swoimi finansami, kontaktując się z bankiem głównie przez Internet lub telefon. Dla Klientów dokonujących wielu transakcji bankowych i oczekujących niskich opłat związanych z korzystaniem z konta.

www.online.citibank.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top