Promocja świąteczno-noworoczna w NumerNet

Opublikowano: 18 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

Operator numeru dostępowego do Internetu 0 20 9280 NumerNet przygotował dla swoich użytkowników świąteczno-noworoczną promocję. Polega ona na wprowadzeniu bardziej atrakcyjnych warunków naliczania punktów za połączenia, które użytkownicy mogą zamieniać na dowolnie wybrane produkty z oferty, m. in. na produkty firmy Logitech – cyfrowe aparaty fotograficzne, kamery internetowe, zestawy głośników komputerowych, itd. Akcja potrwa do 15 stycznia nowego roku.

W czasie trwania promocji, obowiązuje korzystniejszy przelicznik punktowy. Każdy gromadzony w Bank-Markecie punkt będzie naliczany za 6 minut połączenia z numerem dostępowym 0 20 9280. Oznacza to, że użytkownicy otrzymują 40 % bonus, ponieważ zwykle punkty naliczane są za 10 minut połączenia.

W Bank-Markecie użytkownicy mogą zarządzać swoimi punktami podobnie jak pieniędzmi w banku. Możliwe jest zakładanie lokat punktowych. W okresie trwania promocji uruchomiono specjalną miesięczną lokatę świąteczną, której oprocentowanie jest kilkukrotnie wyższe od oprocentowania lokat dostępnych na co dzień. Wśród wszystkich osób, które w okresie promocji założą lokatę tę specjalną lokatę punktową, rozlosowana zostanie atrakcyjna nagroda niespodzianka.

Dodatkowo, każde nowo założone indywidualne konto zgłoszone do Bank-Marketu będzie premiowane bonusowymi punktami startowymi, które zostaną automatycznie dopisane do salda rachunku. Dzięki promocji wszystkim dotychczasowym i nowym użytkownikom łatwiej będzie zebrać odpowiednią ilość punktów, uprawniającą do wyboru upragnionej nagrody.

http://www.numernet.pl/bank

Sylwester KozakPromocja świąteczno-noworoczna w NumerNet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.