Prosta organizacja ulubionych stron z Zakładkami On-line WP

Zakładki On-line pozwalają internautom na prostą i skuteczną organizację najchętniej odwiedzanych przez nich witryn. Dzięki nowej funkcjonalności w Poczcie Wirtualnej Polski, użytkownicy mają stały dostęp online do swoich ulubionych stron, bez konieczności uciążliwego przenoszenia czy importowania plików.

Setki witryn dodanych do „ulubionych” w przeglądarce internetowej powodują, że często trudno efektywnie nimi zarządzać, zwłaszcza w przypadku, gdy internauta korzysta z więcej niż jednej przeglądarki lub jednego komputera. Użytkownik musi każdorazowo importować pliki czy instalować dodatkowe wtyczki. – Nasze narzędzie, dzięki temu, że jest dostępne online – w najpopularniejszej poczcie e-mail w polskim Internecie (poczta.wp.pl – przyp. red.) lub poprzez adres zakladki.wp.pl, jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy regularnie zaglądają na ulubione witryny – mówi Bartosz Czechowicz, Specjalista ds. Projektów Wirtualnej Polski – Sądzę, że Zakładki On-line w znacznym stopniu mogą ułatwić użytkownikom surfowanie po Internecie.

By korzystać z narzędzia wystarczy zalogować się do Poczty WP (dział „dodatki”) lub bezpośrednio do Zakładek On-line. W ramach funkcjonalności użytkownik może dowolnie zarządzać swoimi ulubionymi stronami, np. dodawać nowe, edytować (nazwę, opis itd.) i usuwać. Opis każdej dodawanej zakładki jest automatycznie uzupełniany informacjami o stronie (zawartymi w tzw. metadanych), ale można go dowolnie modyfikować.
Prosta organizacja ulubionych stron z Zakładkami On-line WP 1
Dodatkowo, narzędzie pozwala każdy utworzony element przyporządkować do odpowiedniej, stworzonej przez użytkownika kategorii (a kategoriami również można zarządzać – dodawać je, zmieniać i usuwać).

Zakładki On-line cechują przyjazny interfejs i duża użyteczność. Ta ostatnia to m.in. wygodne opcje sortowania. Internauta wybiera, czy chce przeglądać swoje ulubione strony alfabetycznie, według daty dodania czy częstotliwości oglądania. Wybiera też widok zakładek. „Miniatury” pozwalają łatwo i zawsze szybko dotrzeć do ulubionego adresu – użytkownik od razu widzi podgląd danej witryny. „Lista” natomiast umożliwia wyświetlenie większej ilość linków na jednej stronie.

Co więcej, użytkownicy popularnych przeglądarek (Firefox i Google Chrome) mają możliwość pobrania dodatkowych wtyczek, które w jeszcze prostszy i wygodniejszy sposób pozwolą na dodawanie nowych stron. Ich instalacja jest bardzo prosta i intuicyjna.

http://zakladki.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry