Proventia M30 dla MSP

Opublikowano: 25 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Proventia M30 to nowy produkt Internet Security Systems (ISS) zaprojektowany dla przedsiębiorstw średniej wielkości. Dotychczas rozwiązania Proventia adresowane były do dużych firm, korporacji i agend rządowych. Teraz ISS proponuje zaawansowane technologie ochrony w przystępnej cenie 3.500 euro w postaci Proventii M30.

Proventia M30 łączy funkcje zapory ogniowej, wirtualnych sieci prywatnych (VPN), ochrony przed wirusami oraz wykrywania i zapobiegania włamaniom. Filtrowanie zawartości WWW i zabezpieczanie przed spamem zostaną dodane w drugim kwartale 2004 roku w formie dodatkowych modułów. Urządzenia automatycznie blokują wirusy, chronią przed nieautoryzowanym dostępem, atakami sieciowymi, złośliwymi kodami, działalnością hakerów i hybrydowymi zagrożeniami. Na bieżąco otrzymują automatyczne aktualizacje informujące o nowych zagrożeniach i lukach w zabezpieczeniach systemów informatycznych.

Proventia M30 obsługuje 500 użytkowników, jest adresowana do przedsiębiorstw średniej wielkości szukających zintegrowanego systemu bezpieczeństwa w przystępnej cenie. Proventia M30 może być również wykorzystywana do ochrony oddziałów firmy. Dla porównania, Proventia M50 (dostępna od listopada 2003 roku) może obsługiwać 2,500 użytkowników.

http://www.iss.net/pl
http://www.veracomp.pl

Sylwester KozakProventia M30 dla MSP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.