Provident z BCA

Business Communications Associates S.A. podpisała umowę o współpracy z Provident Polska S.A. Zadaniem agencji jest opracowanie strategii komunikacji i realizacja programu społecznego. BCA została wybrana spośród 5 firm uczestniczących w przetargu.

– W wyniku przetargu otrzymaliśmy kilka ciekawych propozycji programów społecznych. Program zaproponowany przez BCA najlepiej odzwierciedla wymagania przedstawione w briefie. Agencja wykazała się bardzo dobrym zrozumieniem działalności biznesowej Providenta. Gwarantuje to szybkie przygotowanie programu. Podejmując decyzję o współpracy z BCA, wzięliśmy także pod uwagę doświadczenie agencji w realizacji ogólnopolskich programów społecznych – powiedział Tomasz Trabuć, menedżer ds. public relations Provident Polska S.A.

– Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Provident Polska, która jest dla nas wyrazem uznania naszych kompetencji i doświadczenia w zakresie Corporate Social Responsibility – dodaje Barbara Bochenek, prezes zarządu Business Communications Associates S.A. Jak dotąd BCA zrealizowała szereg programów społecznych wyróżnionych międzynarodowymi i polskimi nagrodami, m.in. dla Philip Morris Polska i Krajowego Stowarzyszenia Przemysłu Tytoniowego.

http://www.bca.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top