Provident z BCA

Opublikowano: 12 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Business Communications Associates S.A. podpisała umowę o współpracy z Provident Polska S.A. Zadaniem agencji jest opracowanie strategii komunikacji i realizacja programu społecznego. BCA została wybrana spośród 5 firm uczestniczących w przetargu.

– W wyniku przetargu otrzymaliśmy kilka ciekawych propozycji programów społecznych. Program zaproponowany przez BCA najlepiej odzwierciedla wymagania przedstawione w briefie. Agencja wykazała się bardzo dobrym zrozumieniem działalności biznesowej Providenta. Gwarantuje to szybkie przygotowanie programu. Podejmując decyzję o współpracy z BCA, wzięliśmy także pod uwagę doświadczenie agencji w realizacji ogólnopolskich programów społecznych – powiedział Tomasz Trabuć, menedżer ds. public relations Provident Polska S.A.

– Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Provident Polska, która jest dla nas wyrazem uznania naszych kompetencji i doświadczenia w zakresie Corporate Social Responsibility – dodaje Barbara Bochenek, prezes zarządu Business Communications Associates S.A. Jak dotąd BCA zrealizowała szereg programów społecznych wyróżnionych międzynarodowymi i polskimi nagrodami, m.in. dla Philip Morris Polska i Krajowego Stowarzyszenia Przemysłu Tytoniowego.

http://www.bca.com.pl

Sylwester KozakProvident z BCA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.