Prowly.com powiększa zespół

Opublikowano: 26 marca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Do zespołu Prowly.com – aplikacji przeznaczonej do wsparcia działań z zakresu PR – dołącza Grzegorz Miecznikowski, wcześniej pracował w agencji LEWIS PR. Będzie odpowiedzialny za opracowanie strategii sprzedażowej oraz za pozyskiwanie i obsługę klientów.

prowlyGrzegorz Miecznikowski ma ponad 5-letnie doświadczenie dziennikarskie, które zdobywał m.in. w Gazecie Wyborczej, Polsce The Times oraz portalu Gazeta.pl. Marketingiem i New Business zajmuje się od 2010 roku.Wcześniej współpracował m.in. z agencjami marketingowymi oraz firmami z branży FMCG, healthcare, e-commerce, IT i nowe technologie, dla których tworzył strategie sprzedażowe oraz plany komunikacyjne obejmujące media tradycyjne, internetowe i społecznościowe. Studiował Ukrainistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Po godzinach pracy prowadzi bloga Miecz Media o sprzedaży i marketingu.

Prowly.com należy do portfela funduszu inwestującego w projekty technologiczne na wczesnym etapie rozwoju – IQ Partners.

Sylwester KozakProwly.com powiększa zespół

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.