Przedłużone promocje w OPENKontakt

Opublikowano: 2 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Do końca grudnia została przedłużona promocja dla biur nieruchomości w giełdzie ofert OPENKontakt.com. Biura i agencje zajmujące się obrotem nieruchomościami, po zgłoszeniu się do administratora giełdy (tel., e-mail) mogą zamieszczać bezpłatnie oferty sprzedaży, wynajmu, kupna w dziale „Nieruchomości”. Do końca roku oferty będą widoczne dla wszystkich użytkowników wraz z danymi adresowymi.

Również do końca roku można korzystać z promocji cenowej w giełdzie ofert dostępnej w portalu e-biznes.pl. Firmy, które wykupią hasło pełnego dostępu lub zamówią ofertę płatną otrzymają zniżkę w wysokości 100 złotych.

Użytkownicy giełdy mogą od niedawna korzystać ze zmodyfikowanego działu „Sprzęt, maszyny, urządzenia”. Dział jest teraz podzielony na podbranże, co znacznie ułatwia przeglądanie ofert. Jest także udostępniona specjalna wyszukiwarka, która uwzględnia ostatnie zmiany.

http://www.openkontakt.com/oferty/e-biznes/promocja.php

Sylwester KozakPrzedłużone promocje w OPENKontakt

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.