Chmura, badania, omnichannel – przegląd najważniejszych wydarzeń najbliższych dni

W nadchodzących tygodniach, mimo zbliżających się wakacji, czeka nas sporo interesujących wydarzeń z obszaru nowych technologii, biznesu i e-commerce. Przedstawiamy zestawienie ciekawych wydarzeń, które objęliśmy swoim patronatem medialnym. Sprawdźcie, gdzie z pewnością warto się wybrać!

e-biznes logo10-15 czerwca: KONFERENCJA LDNIB – IBM, MICROSOFT ORAZ DOTACJE UNIJNE

Zapraszamy na pierwszą edycję międzynarodowej konferencji Lubelskie Dni Nauki i Biznesu. W ciągu 6 dni odbędą się warsztaty, panele dyskusyjne oraz wykłady, których głównymi tematami będą: IT, innowacje, badania naukowe, inwestycje i projekty unijne. Organizator konferencji Lubelski Inkubator Technologii Informatycznych zapewnia, że uczestnicy zyskają nowe kontakty biznesowe oraz możliwość wymiany doświadczeń z przedstawicielami firm i osobami ze świata nauki.

15 czerwca: ŚNIADANIE W CHMURZE. ROZWIĄZANIA DLA E-HANDLU

Bezpłatne warsztaty: wyższa sprzedaż w sklepie internetowym dzięki nowoczesnym narzędziom komunikacyjnym. Warsztaty będą poświęcone wykorzystaniu nowych technologii w e-handlu. Wiodącymi tematami będą zwiększanie konwersji na stronie sklepu, budowanie lojalności klientów oraz optymalizacja obsługi klientów.

16 czerwca: ORO MEETUP

W Warszawie odbędzie się pierwszy w Europie MeetUp Oro ­ platformy pozwalającej budować rozwiązania Omnichannel w B2B i B2C. Podczas spotkania będzie można wysłuchać prezentacji reprezentantów firmy Oro Inc. ­ Motti’ego Danino, Vice President of Operation i Wojciecha Krzyżowskiego, Solution Architect’a oraz firmy Divante, w tym CEO – Tomasza Karwatki.

30 czerwca: KONFERENCJA DIGITAL COMMERCE

W Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji Digital Commerce organizowanej przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Hasłem przewodnim konferencji jest wejście sklepu w model omnichannel.

Serdecznie zapraszamy na powyższe wydarzenia! Zapraszamy również do zgłaszania do nas organizowanych przez Was wydarzeń — z chęcią nawiążemy współpracę medialną.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry