Przegląd Sportowy z nowym Magazynem Sportowym Tempo

Przegląd Sportowy zmienia formułę piątkowego Magazynu Sportowego Tempo. Z dodatku, który do tej pory był skoncentrowany na prezentowaniu programu telewizyjnego, powstanie nowoczesny magazyn ogólnosportowy, którego atutami, obok atrakcyjnej treści, będą format i nowa szata graficzna.
Zmiana następuje po dogłębnej analizie trendów magazynów tego typu w Europie, a potwierdzona jest badaniami wśród czytelników prasy sportowej w Polsce.

W nowym Magazynie Sportowym Tempo znajdą się ekskluzywne wywiady z
największymi gwiazdami polskiego i światowego sportu, reportaże opisujące kulisy pasjonujących kibiców wydarzeń, fachowe analizy odkrywające techniczne i taktyczne tajniki poszczególnych dyscyplin, a także sekcja z prezentacją najciekawszych sportowych programów telewizyjnych nadchodzącego tygodnia.

Layout nowego Magazynu Sportowego Tempo będzie bardziej przejrzysty, będzie podkreślał sportowy i typowo męski charakter pisma, zawartość zostanie wzbogacona o ekskluzywne zdjęcia. Zmieniony zostanie format magazynu, nowe wymiary Tempa to 290 x 340 mm (poprzednio 210 x 280 mm).

Magazyn Sportowy Tempo w nowej formule i szacie graficznej może stać się alternatywą dla reklamodawców, którzy cenią sobie dobrze zdefiniowaną grupę czytelników męskich (młodych, aktywnych, dobrze zarabiających, mieszkających w dużych miastach, dla których sport to pasja), a którzy do tej pory często ograniczali się w swoich wydatkach reklamowych głównie do męskich magazynów kolorowych – mówi Andrzej Kamiński, Dyrektor Biura Reklamy Przeglądu Sportowego.

Przegląd Sportowy z nowym Magazynem Sportowym Tempo pojawi się na rynku w piątek 19 września. Będzie wsparty kampanią reklamową w telewizji, w Internecie oraz w tytułach prasowych Axel Springer Polska.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top