Przekazy zagraniczne online

Serwis MojePrzekazy.pl wprowadził nową usługę: przelewy zagraniczne w systemie SWIFT. Jest to usługa bankowa polegająca na uznaniu konta odbiorcy w banku zagranicznym. Przelewy bankowe zagraniczne SWIFT zlecane w serwisie są księgowane w banku docelowym w czasie 2-7 dni roboczych od dnia złożenia zlecenia.

– Z usługi może skorzystać każdy, kto posiada internetowe konto w dowolnym banku w Polsce – mówi Patryk Szajer, dyrektor serwisu MojePrzekazy.pl. – Nie każde konto internetowe dysponuje tą usługą, zazwyczaj korzystanie z przelewów SWIFT pociąga za sobą konieczność wizyty w banku i wypełnienia stosu formularzy. MojePrzekazy.pl oferują formę wygodniejszą i tańszą niż większość banków w Polsce.

Za pomocą przelewu zagranicznego (zwanego też poleceniem wypłaty) można przesłać pieniądze do jednego z ponad 200 krajów, które obsługują system SWIFT, w złotówkach lub jednej z następujących walut:

AUD (dolar australijski)

CAD (dolar kanadyjski)

CHF (frank szwajcarski)

CZK (korona czeska)

DKK (korona duńska)

EUR (euro)

GBP (funt brytyjski)

HUF (forint węgierski)

JPY (jen japoński)

NOK (korona norweska)

SEK (korona szwedzka)

SKK (korona słowacka)

USD (dolar amerykański)

Serwis umożliwia wykonywanie przelewów w dwu popularnych schematach kosztów:

wspólne (opcja SHA – koszty serwisu pokrywa zleceniodawca, koszty banków pośredniczących – odbiorca);

zleceniodawca (opcja OUR – wszystkie koszty pokrywa zleceniodawca).

Opłata za przelew zlecony za pośrednictwem serwisu MojePrzekazy.pl wynosi

0,3% wartości przelewu przy czym minimalna opłata to 30 zł, a maksymalna nie jest wyższa niż 230 zł. Kwota pojedynczego przelewu nie może przekroczyć równowartości 10 000 EUR.

Aby skorzystać z usługi należy posiadać konto internetowe w dowolnym banku.

Usługę oferuje spółka e-Transfer z siedzibą w Warszawie. Firma jest właścicielem serwisu internetowego MojePrzekazy.pl. Za jego pośrednictwem wprowadza na polski rynek nowe usługi finansowe. Aktualnie usługami realizowanymi przez serwis są przekazy pocztowe krajowe i zagraniczne, Pocztowe Zlecenie Wypłaty i przelewy zagraniczne w systemie SWIFT. Oferta serwisu kierowana jest do klientów indywidualnych (osoby aktywnie korzystające z Internetu – w Polsce ponad 20% ludności, tj. 9 mln osób) oraz do klientów instytucjonalnych (wysyłający środki płatnicze np. z tytułu honorariów, prowizji, odszkodowań do osób fizycznych, które nie posiadają własnego rachunku).

http://www.mojeprzekazy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry