Przemysław Mańkowski dyrektorem sprzedaży w Trader.com

Opublikowano: 5 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Przemysław Mańkowski objął 1 września br. stanowisko dyrektora działu sprzedaży Trader.com (Polska). Będzie odpowiedzialny za sprzedaż bezpośrednią oferty serwisów internetowych oraz tytułów prasowych wydawanych przez Trader.com.

Do nowych zadań Mańkowskiego należy zarządzanie działem sprzedaży bezpośredniej serwisów internetowych, m.in. Domiporta.pl, Autotrader.pl i Tabor24.pl, a także tytułów prasowych wydawanych przez spółkę Trader, m.in. „Autobit”, „AutoBiznes” czy „Domiporta”.

Przemysław Mańkowski dyrektorem sprzedaży w Trader.com  1Przemysław Mańkowski pracuje w Agorze od 2007 roku. Początkowo zarządzał branżowym zespołem handlowców w Gazecie Wyborczej, a od 2008 roku odpowiadał za dział sprzedaży internetowych serwisów rekrutacyjnych Agory, m.in. GazetaPraca.pl. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w PASSUS Sp. z o.o., gdzie od podstaw zbudował i zarządzał zespołem sprzedaży agencyjnej dla firmy Polkomtel.

Mańkowski zastąpi na stanowisku dyrektora sprzedaży Trader.com (Polska) Krzysztofa Dzięgielewskiego, który w drugim kwartale br. rozstał się z firmą.

Hanna LaskowskaPrzemysław Mańkowski dyrektorem sprzedaży w Trader.com

Podziel się!

O autorze

hania