Przepis na jajecznicę od twórców „Angry Birds”

Firma Rovio postanowiła wydać interaktywną książkę kucharską. Tytuł książki mówi sam za siebie: „Bad Piggies, najlepsze przepisy jajeczne”.

Interaktywna książka posiada te same przepisy, które pojawiły się w drukowanej wersji książki wydanej w 2011 r. Aplikacja posiada instrukcje krok po kroku urozmaicone fotografiami, niezbędny w obcowaniu z jajkami minutnik oraz zdjęcia gotowych potraw.

Przepis na jajecznicę od twórców „Angry Birds” 1

Peter Vesterback z Rovio w oficjalnym oświadczeniu powiadomił o głównym przesłaniu przyświecającemu wydaniu książki:

Chcieliśmy stworzyć książkę kucharską, która daje możliwość gotowania potraw razem z bohaterami naszej gry. Książka jest interaktywna na każdym etapie – podczas przeglądania ilustracje ożywają, można również udostępnić zdjęcia własnych potraw wśród rodziny i przyjaciół.

Książka-aplikacja z przepisami na omlet i inne potrawy jajeczne została oficjalnie zaprezentowana na Targach Książki we Frankfurcie i aktualnie można ją pobrać z AppStore w cenie 0,99 dol. lub 0,69 euro. W niedługim czasie pojawi się również w Google Play.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry