Przepustka do kariery

Studia MBA to coraz częściej obowiązkowy punkt na drodze zawodowej menedżerów. W wyborze odpowiedniego programu pomóc może platforma www.MBAEvent.pl. Jeszcze przez miesiąc, do 28 maja, na platformie dostępne są prezentacje 15 programów MBA oraz specjalnie skonstruowana wyszukiwarka umożliwiająca zestawienie i porównanie poszczególnych ofert. W towarzyszącym akcji konkursie wygrać można 5 000 zł dofinansowania do wybranego programu MBA.
Platforma www.MBAEvent.pl powstała z myślą o tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę menedżerską i stać się jeszcze bardziej atrakcyjnym kandydatem do pracy. Głównym elementem platformy są szczegółowe prezentacje 12 szkół prowadzących programy MBA. Znajdują się w nich m.in. opisy programów, informacje o kadrze dydaktycznej oraz zasady rekrutacji i finansowania nauki. Oprócz prezentacji i wyszukiwarki umożliwiającej zestawianie ze sobą poszczególnych programów, na stronie dostępne są artykuły merytoryczne, opinie absolwentów oraz testy kwalifikacji.

– Jeszcze kilka lat temu przepustką do kariery był sam dyplom Master of Business Administration. Obecnie pracodawcy coraz częściej pytają o rodzaj ukończonego kursu, zakres tematyczny studiów, renomę uczelni oraz doświadczenie wykładowców. Narzędzia dostępne na platformie www.MBAEvent.pl umożliwiają nie tylko zapoznanie się z dostępnymi w Polsce programami MBA, ale także porównanie ich i dokonanie wyboru oferty najlepiej dostosowanej do potrzeb i oczekiwań kandydatów – tłumaczy Marcin Pietras, z Grupy Pracuj.

Dodatkową atrakcją jest towarzyszący wydarzeniu konkurs. Od 16 kwietnia na stronie www.MBAEvent.pl dostępne są pytania konkursowe dotyczące oferty poszczególnych uczelni. Główną nagrodą jest 5 000 zł dofinansowania do wybranego programu MBA. Pytania konkursowe dotyczą w pierwszym etapie – znajomości programów szkół prezentujących się na www.MBAEvent.pl, a w drugim etapie –  wiedzy z zakresu zarządzania i marketingu. Zwycięzcą całego konkursu będzie osoba, która uzyska największą liczbę punków z obu etapów łącznie.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 28 maja 2008. Organizatorem wydarzenia jest Grupa Pracuj.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top