Przewozy najtaniej z GOLD

Opublikowano: 25 lutego 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

OrderPro podpisał pierwszą z kilku planowanych umów z IBM Polska dotyczących stworzenia i zarządzania programem Global OrderPro Logistics Database (GOLD). Program GOLD będzie dostarczał producentom i dystrybutorom usługi mające na celu wyszukiwanie najniższych cen przewozu materiałów transportem kołowym. Program zostanie zainicjowany w Europie, a następnie rozszerzony na Amerykę Północną i Azję.

„Umowa z IBM umożliwi OrderPro Logistics przyspieszenie programu outsourcingu logistycznego i ekspansję na światowych rynkach z wyprzedzeniem w stosunku do planów. Dzięki wykorzystaniu technologii IBM jesteśmy w stanie budować nasz biznes szybciej, a równocześnie kontynuować wzrost wiarygodności na rynkach światowych. Znaczny potencjał wpływów jest wynikiem tej współpracy i rozwoju naszej bazy klientów. Spodziewamy się ujrzeć pierwsze rezultaty w 4 kwartale 2003, po uruchomieniu systemu. Naszym głównym celem jest maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy poprzez budowanie biznesu; ta umowa demonstruje, iż kontynuujemy prace niezbędne dla osiągnięcia założonych celów,” – oświadcza Richard L. Windorski, Prezes OrderPro Logistics.

Program GOLD pomoże małym i średnim firmom przewozowym w podniesieniu zyskowności dzięki pozyskiwaniu zamówień od klientów GOLD. Dodatkowo, program umożliwi firmom należącym do programu GOLD zredukowanie pustych lub nie do końca wykorzystanych powierzchni ładownych.

W przeciwieństwie do serwisów ograniczających się tylko do internetu, program GOLD będzie obsługiwany przez operatorów bezpośrednio współpracujących z firmami przewozowymi. Tradycyjna obsługa klienta i komunikacja za pomocą faksów pozwoli członkom programu GOLD w komunikacji z OrderPro Logistics o dowolnej porze. Jednak przy założeniu, że program GOLD będzie obsługiwał 250 tysięcy użytkowników na całym świecie, nie będzie on mógł być zarządzany bez wsparcia technologii i usług IBM. Klienci GOLD i współpracujące firmy przewozowe będą miały możliwość codziennej tradycyjnej komunikacji z OrderPro Logistics, ale to baza danych IBM będzie monitorować ceny i nadzorować logistykę ciężarówek na całym świecie.

http://www.orderprologistics.com

Sylwester KozakPrzewozy najtaniej z GOLD

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.