Przygotuj się do FCE z Onet.pl

Onet.pl i British Council – instytucja wspierająca polsko-brytyjską współpracę w zakresie kultury i edukacji, uruchomiły serwis specjalny przygotowujący do egzaminu First Certificate in English (FCE).
Serwis został udostępniony tuż przed sesją zimową FCE w 2006. Internauci znajdą tu informacje dotyczące harmonogramu egzaminów w ciągu roku, sposobów rejestracji, skali ocen, a także szczegółowy opis poszczególnych części egzaminu wraz z poradami specjalistów z British Council.

Na uwagę zasługuje zestaw opracowanych przykładowych rodzajów testów odpowiadających każdej części egzaminu, wzbogaconych materiałami audio-wizualnymi wraz z kluczem odpowiedzi. Za pośrednictwem serwisu internauci mają też możliwość konsultacji z FCE Exam Doctor – ekspertem z British Council.

Certyfikat FCE uzyskuje się po zdaniu egzaminu University of Cambridge ESOL (English for Speakers of Other Languages) o tej samej nazwie. Jest on jednym z najpopularniejszych na świecie międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym. W Polsce od lat cieszy się ogromną popularnością.

Egzamin jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i z powodzeniem zastępuje dawny egzamin państwowy z języka angielskiego. Certyfikat dokumentuje m.in. kwalifikacje językowe nauczycieli nauczania początkowego, przewodników turystycznych i pilotów wycieczek.

Serwis specjalny przygotowujący do egzaminu FCE poszerza strefę edukacyjną portalu Onet.pl, gdzie oprócz serwisów referencyjnych (encyklopedie, słowniki, leksykony), znajdują się serwisy e-learningowe do nauki języków on-line oraz rozbudowany serwis dla maturzystów.

www.portalwiedzy.onet.pl/fce.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry