PTC dalej sponsoruje Wisłę Kraków

Opublikowano: 9 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. – i Wisła Kraków – piłkarski Mistrz Polski, przedłużyły kontrakt o kolejny rok.

Logo sieci Era – sponsora strategicznego klubu – widnieje na koszulkach piłkarzy Wisły Kraków od roku. Zapisy umów przewidywały przedłużenie współpracy na kolejne sezony, ale jednocześnie uzależniały je od wyników sportowych drużyny „Białej Gwiazdy”.

Miniony rok, to dla piłkarzy Wisły Kraków 9 tytuł Mistrza Polski, a także ogromny wzrost popularności i prestiżu klubu oraz ludzi z nim związanych. W ciągu minionego sezonu Wisła Kraków awansowała też o ponad 20 miejsc w rankingu klubów, tworzonym przez Międzynarodową Federację Historyków i Statystyków Piłkarskich (IFFHS). Klub sportowy, drużyna piłkarska Wisły Kraków, trener Henryk Kasperczak wraz z całym sztabem szkoleniowym stanowią przykład profesjonalizmu, talentu i konsekwentnie realizowanego planu.

W ramach kolejnej umowy piłkarze klubu występować będą w specjalnie zaprojektowanych strojach. Ponadto Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o. o. ma prawo do wykorzystywania wizerunków wszystkich piłkarzy w planowanych działaniach

http://www.era.pl

Sylwester KozakPTC dalej sponsoruje Wisłę Kraków

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.