PTK Centertel wybiera Polskie Książki Telefoniczne

Opublikowano: 25 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W ramach wzbogacenia contentu PTK Centertel rozwija swoje serwisy lokalizacyjne „Co , Gdzie, Którędy” poszerzając je o bazę firm i instytucji Polskich Książek Telefonicznych. W czerwcu obie firmy podpisały umowę o współpracy na mocy której już w tym samym miesiącu użytkownicy sieci Idea będą mogli korzystać z wzbogaconych o bazę PKT serwisów SMS i MMS.

PKT zaoferował nam kompletną i aktualną bazę teleadresową wzbogaconą o istotne z punktu widzenia użytkownika naszych serwisów informacje o godzinach otwarcia , akceptacji kart kredytowych. Jesteśmy przekonani , że jakość danych, które oferuje PKT w znaczącym stopniu podniesie wartość naszych serwisów mówi Marek Toczyski – Product Manager w firmie PTK Centertel Sp. zo.o. Teraz użytkownik wysyłając zapytanie pod numer 444 z pewnością będzie mógł liczyć na większy zakres informacji dostępnych w serwisach.

Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o. jest operatorem dwóch sieci telefonii komórkowej: cyfrowej Idei z ponad 6 mln użytkowników (31.03.2004 r.) i analogowej NMT450i (Centertel), z której korzysta kilka tysięcy abonentów.

http://www.pkt.pl

Sylwester KozakPTK Centertel wybiera Polskie Książki Telefoniczne

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.