PTK Centertel wybiera Polskie Książki Telefoniczne

W ramach wzbogacenia contentu PTK Centertel rozwija swoje serwisy lokalizacyjne „Co , Gdzie, Którędy” poszerzając je o bazę firm i instytucji Polskich Książek Telefonicznych. W czerwcu obie firmy podpisały umowę o współpracy na mocy której już w tym samym miesiącu użytkownicy sieci Idea będą mogli korzystać z wzbogaconych o bazę PKT serwisów SMS i MMS.

PKT zaoferował nam kompletną i aktualną bazę teleadresową wzbogaconą o istotne z punktu widzenia użytkownika naszych serwisów informacje o godzinach otwarcia , akceptacji kart kredytowych. Jesteśmy przekonani , że jakość danych, które oferuje PKT w znaczącym stopniu podniesie wartość naszych serwisów mówi Marek Toczyski – Product Manager w firmie PTK Centertel Sp. zo.o. Teraz użytkownik wysyłając zapytanie pod numer 444 z pewnością będzie mógł liczyć na większy zakres informacji dostępnych w serwisach.

Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o. jest operatorem dwóch sieci telefonii komórkowej: cyfrowej Idei z ponad 6 mln użytkowników (31.03.2004 r.) i analogowej NMT450i (Centertel), z której korzysta kilka tysięcy abonentów.

http://www.pkt.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top