Puchar Polski – relacja SMS

„31.05 godz. 20:18 Drużyna właśnie dotarła do hotelu i przygotowuje się do odprawy podczas której trener omówi założenia taktyczne na jutrzejszy Wielki Finał”.

SMSy o takiej przykładowej treści otrzymają kibice, którzy skorzystają z nowego serwisu informacyjnego, uruchomionego przez One-2-One przy współpracy LECHA Poznań i LEGII Warszawa, specjalnie z okazji drugiego meczu finału Pucharu Polski.

Ta wyjątkowa usługa polegać będzie na dostarczaniu bieżących wiadomości o tym, jak przebiegają bezpośrednie przygotowania do meczu finałowego w obozach LEGII i LECHA. Akcja pod nazwą „SMSy przed bitwą” potrwa kilkanaście godzin. Rozpocznie się na dzień przed finałem i zakończy w momencie, gdy piłkarze wybiegną na murawę boiska przy ul. Łazienkowskiej. SMSowy serwis informacyjny, przygotowany przez integratora usług mobilnych firmę One-2-One, związany jest z drugim meczem finału Pucharu Polski.

Akcja wspierana będzie reklamą w prasie codziennej, mailingiem SMS oraz informacjami na klubowych witrynach internetowych. Koncepcję, realizację oraz projekt platformy mobilnej przygotowała firma One-2-One.

http://www.lech.poznan.pl
http://www.legia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top