Puchar Polski – relacja SMS

Opublikowano: 31 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

„31.05 godz. 20:18 Drużyna właśnie dotarła do hotelu i przygotowuje się do odprawy podczas której trener omówi założenia taktyczne na jutrzejszy Wielki Finał”.

SMSy o takiej przykładowej treści otrzymają kibice, którzy skorzystają z nowego serwisu informacyjnego, uruchomionego przez One-2-One przy współpracy LECHA Poznań i LEGII Warszawa, specjalnie z okazji drugiego meczu finału Pucharu Polski.

Ta wyjątkowa usługa polegać będzie na dostarczaniu bieżących wiadomości o tym, jak przebiegają bezpośrednie przygotowania do meczu finałowego w obozach LEGII i LECHA. Akcja pod nazwą „SMSy przed bitwą” potrwa kilkanaście godzin. Rozpocznie się na dzień przed finałem i zakończy w momencie, gdy piłkarze wybiegną na murawę boiska przy ul. Łazienkowskiej. SMSowy serwis informacyjny, przygotowany przez integratora usług mobilnych firmę One-2-One, związany jest z drugim meczem finału Pucharu Polski.

Akcja wspierana będzie reklamą w prasie codziennej, mailingiem SMS oraz informacjami na klubowych witrynach internetowych. Koncepcję, realizację oraz projekt platformy mobilnej przygotowała firma One-2-One.

http://www.lech.poznan.pl
http://www.legia.pl

Sylwester KozakPuchar Polski – relacja SMS

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.