Puchar Polski – relacja SMS

“31.05 godz. 20:18 Drużyna właśnie dotarła do hotelu i przygotowuje się do odprawy podczas której trener omówi założenia taktyczne na jutrzejszy Wielki Finał”.

SMSy o takiej przykładowej treści otrzymają kibice, którzy skorzystają z nowego serwisu informacyjnego, uruchomionego przez One-2-One przy współpracy LECHA Poznań i LEGII Warszawa, specjalnie z okazji drugiego meczu finału Pucharu Polski.

Ta wyjątkowa usługa polegać będzie na dostarczaniu bieżących wiadomości o tym, jak przebiegają bezpośrednie przygotowania do meczu finałowego w obozach LEGII i LECHA. Akcja pod nazwą “SMSy przed bitwą” potrwa kilkanaście godzin. Rozpocznie się na dzień przed finałem i zakończy w momencie, gdy piłkarze wybiegną na murawę boiska przy ul. Łazienkowskiej. SMSowy serwis informacyjny, przygotowany przez integratora usług mobilnych firmę One-2-One, związany jest z drugim meczem finału Pucharu Polski.

Akcja wspierana będzie reklamą w prasie codziennej, mailingiem SMS oraz informacjami na klubowych witrynach internetowych. Koncepcję, realizację oraz projekt platformy mobilnej przygotowała firma One-2-One.

http://www.lech.poznan.pl
http://www.legia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry